SurMix
SurMix zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Prywatny serwer sfgame Siema. Chciałbym was zaprosić na nowy prywatny serwer sfgame, waleczni.net Jest to prywatny serwer sfgame, czyli za misje zdobywamy więcej doświadczenia i złota niż na globalnym serwerze. Można zobaczyć jak gra się na większych lvlach, jeśli ktoś nie dotrwał na globalu :D Ogarnięta administracja, 200 grzybków na start, miła atmosfera i czat globalny na dole gry. Zapraszam na: Waleczni.net
SurMix
SurMix zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Konto na s31 na sprzedaż. Więcej info w środku :) Mam do sprzedania zwiadowce na s31, ma na koncie 82 grzyby, gryfa na 10 dni,klaser 92,35%, 74lochy zrobione, 121lv. Stan grzybków i lvl mogą się zmienić bo staram się robić po 300 awki. Świeży łuk z lochów, ~298 ataku 280 zręczność,wytrzymałość,szczęście. Konto w top 5 gildii, 136% trener i skarbiec. Prosze o wysyłanie GG na szept na dogry lub bezpośrenie pisanie na PW o konto i więcej info:)
SurMix
SurMix zadał pytanie w grze Plemiona
300pp + bonus za 12.30zł Mam do sprzedania 300pp za wykonanie połączenia (koszt 12.30zł) na grzybki do shakesa. Jak pójdzie bez problemów mogę jeszcze podarować konto premium (7dni) bo mam też pp których nie mogę przelać na inne konto, ale mogę kupić za nie podarunek. Pisać:)