Trolle, Afki, Flamerzy itd. +Ferumdriel Tu Ci przyznam rację, ludzie na EUNE mają zjebane nastawienie do gry, za szybko się poddają i wolą postać w bazie do surrendera niż walczyć do końca, a to jest soloq, tutaj warto grać, bo bardzo często zdarza się tak, że w przeciwnej drużynie jest taki "bohater", co to nie on, będąc nafeedowany myśli, że może 1v5, po czym pada i oddaje dużo golda, automatycznie przegrywasz grę, bo jest 4v5. Dziesiątki gier przez takich ludzi przegrałem. :)
Youmu, statik Witam. Chciałbym się dowiedzieć od czego zależy kiedy kupujemy Youmu a kiedy Statika, oglądam Gosu i czasami kupuje on statika a czasami Youmu na Vayne, Luciana itp. Od czego to zależy? A czasami nawet Trinity.
Pomocy Witam. Pomoże mi ktoś naprawić mi lol'a? Dzisiaj coś mi się stało, że mam lagi w champion select'ie nie moge banować ani pickować i zalicza mi to za wyjście. Straciłem już 30 punktów bo nie mogę zagrać. Internet mam dobry i podczas, gdy jestem w champion select'ie moge wszystko na necie robić a na lol'u piszę mi, że połączenie zostało przerwane, o co chodzi?
Instalock/Instaban Zed Chciałbym się dowiedzieć dlaczego Zed jest tak bardzo popularny w Koreańskich LCS'ach, a w Europie nikt nim nie gra. Ostatnio oglądałem OGN na twitchu to Zed jest instaban albo instalock. Wytłumaczy mi ktoś czemu na Europejskich LCS'ach nikt go nie pick'uje? ;p
Sezony Siema. Jestem prawie, że nowym graczem gram jakieś 4 miesiące i nic nie wiem kompletnie o sezonach. O co z nimi chodzi? Jak się skończy sezon to nie można wbijać dalej dywizji czy jak? Chciałbym się dowiedzieć najważniejszych rzeczy o sezonach.