Czy kiedykolwiek miałeś ochotę zacząć grać w tą popularną grę o nazwie League of Legends? Czy wydaje ci się ona przyjemna i ciekawa, ale trudna?
Załóż konto już dzisiaj! Użyj tego linku: http://signup. leagueoflegends.com/?ref=53390641a1f25005411666 (bez spacji) aby założyć konto na serwerze EUNE(stworzonym głównie dla mieszkańców wschodniej i północnej Europy), a obaj będziemy mieli z tego korzyści! Do tego, gdybyś potrzebował jakiejś pomocy, z chęcią wytłumaczę ci podstawy LoLa, pomogę na początku twojej przygody z tą świetną grą, a także z chęcią zagram z tobą używając mojego niskopoziomowego konta. Pisz do mnie :)
Nie uznawanie misji Najlepiej nazwać moderatorów "oszustami", bo niektórym dzieciom nie wystarczy dostać równowartość dziesiątek złotych za darmo - nie potrafię dobrze zrobić screena i nie dostaję moich 50 punktów, oszuści! @topic Najlepiej zrobić screena który pokazuje zdobycie 10 poziomu(powinno wyświetlić się coś w stylu "You have reached 10 level!"). Mi tak zaliczono za pierwszym razem.
Jak odblokować ikonke ? Chodzi o ikonkę Pool Party? Dostaniesz ją tylko, jeśli zdobyłeś przynajmniej 1 punkt w trakcie Basenowego Tygodnia, czyli w tamtym czasie musiałeś rozegrać minimum jedną grę w 5 osób lub wysłać jakiś prezent. Zarówno ikony, jak i mystery champion powinien zostać dostarczony do 1 lipca.
Thresh!!!!!!!!!! Polecam następujące: Masterki: 0/16/14, z drzewka Utility bierzesz masterki pod golda, szybkość ruchu, ciastka i cooldown na spellach, a Defense - HP, armory, resisty i masterkę, która zmniejsza dmg z krytów. Mniej więcej. Runy: quinty pod ad albo armor, czerwone - ad lub armor, niebieskie - mr(polecam 3 flat mr i 6 scaling mr) i żółte - armor.
Czy warto brać teleport na topa Na większości postaci - tak. Po pierwsze, jeśli przegrywasz linię to nie stracisz tak wiele(możesz przeteleportować się do swojej wieży). Po drugie, możesz pomagać innym liniom(głównie bot lane, a także podczas jakichś walk o smoka). Po trzecie, dobrze używając teleportu w late game możesz zaskoczyć przeciwników, co nieraz doprowadzi do wygrania walki.