Jaki jungler Tak jak wyżej który jungler najsprawniej czyści jungle ( głównie chodzi mi do 3 lvl ) w stosunku szybkości a pozostałej ilości hp po oczyszczeniu drugiego buffa, podobno pod względem stanu zdrowia najlepiej wypada Warwick no ale podobno wolno oczyszcza pierwsze obozy i odstaje w różnicy kilkunastu sekund w porównaniu do innych. Proszę o podanie przykładów szybkości oraz przeżywalności, żeby nie cofać się do bazy czasami po drugim obozie. Liczę na wasze opinie.
Zmiany w Sejuani. Co sądzicie o przyszłych zmianach które są planowane na PBE ? Czy zmiany w jej wszystkich podstawowych umiejętnościach wpłyną na dobre ? Czy zmiany w jej dmg gorzej wpłyną na jej early a może na odwrót ? Czy także według was skończy się na R.I.P. Sejuani ? Bo bardzo lubię tą postać, no a według mnie niepotrzebnie Riot ingeruję w postać która i tak jest mało popularna, sądzę że zepsują ją do reszty. Liczę na wasze wyczerpujące opinie.
Strony na runy Witam, mam 4 strony na runy i nie wiem jak standardowo i uniwersalnie zrobić ? Czy najlepiej pod ADC, AP, Tank oraz przykładowo na Supporta ? Prosiłbym o podanie najlepszych zestawów oraz jakie dokładnie runy mają wchodzić w ich skład. Dziękuję.
Karma Mam pytanie dotyczące Karmy, a więc ciekawi mnie jak grało się Karmą przed reworkiem który otrzymała bodajże w patchu 3.5 lub wcześniejszym. Czy dostała tylko nowe przeliczniki do swoich umiejętności czy po prostu całkowicie zmienili jej mechanikę umiejętności. Jeśli ktoś pamięta to niech opisze mniej więcej jak pozmieniały się jej umiejętności, pasywka itd. bo bardzo jestem ciekaw :)
Bitwa o Freljord Mam małe pytanie a dokładniej chodzi o to czy jest możliwość uzyskania jednej z trzech ikon jakie można było zdobyć podczas eventu który odbył się około roku temu ''Rozpoczyna się bitwa o Freljord". Czy podczas questu w którym musisz zabić jedną z bohaterek drugą o ile pamiętam na 14 poziomie i spełniwszy kilka inych warunków ( podobne zależności mają Rengar i Kha Zix) można odblokować taką ikonkę ? Liczę na wypowiedzi graczy który pamiętają tamte wydarzenie
Sejuani Witam, chciałbym zapytać co sądzicie o tej bohaterce ? Jakie są jej plusy i minusy, gdzie spisuje się najlepiej, czy nadaje się na solo top itd. ? Jaki preferujecie dla niej build ? Czy głównie stawiać na build pod tanka, czy pod AP czy pół na pół. Wyraźcie swoje zdanie o tej postaci. Czy jest warta zakupu w końcu kosztuje 975 RP bądź 6300 PZ , i w jakiej dywizji najlepiej się spisze ?
Zacznij Kwiecień z Tajemniczą Skórką Jak wiadomo w dniach od 1 do 4 kwietnia jest możliwość zakupu tajemniczych skórek, na czym to dokładniej polega ? Po drugie jakie są wymagania zakupu tajemniczych skórek ? Jeśli posiadam dwie postacie do których dostępne są 3 skiny to czy także mogę zakupić tajemniczą skórkę czy jednak są wymagania co do ilości skórek jakie możemy posiadać jak np. jeśli chcemy wysłać komuś tajemniczą skrzynkę ze skinem to taki gracz musi mieć minimum 10 skinów możliwych do zakupu.