SqL84
SqL84 zadał pytanie w grze Rail Nation
Trasa przez nie otwarte przedsiębiorstwo Witam Chcę utworzyć trasę biegnącą przez nie otwarte przedsiębiorstwo (na mapie wygląda jak wioska, po najechaniu pojawia się komunikat "w przyszłości powstanie tu przedsiębiorstwo). Czyli trasa Przedsiębiorstwo A -> Nieużytki B -> Przedsiębiorstwo C Moje pytanie, czy mogę tak zrobić ? Szkoda mi próbować bo wiadomo ilość tras jest ograniczona a rozwój sporo kosztuje.
SqL84
SqL84 zadał pytanie w grze World of Tanks
VK28.01 proszę o dobre rady Witam Proszę podzielcie się radą dot. gry vk28.01. Od początku popełniłem błąd kupując złe działo, powinienem wybrać trola. Zdaje się, że vk sprawdzi się w ramowaniu. I tu moja wiedza się kończy. Póki co gra tym czołgiem jest fatalna. Co możecie radzicie, jak grać ? Chodzi mi po głowie pewna taktyka - wyszukiwać czołgi zajęte walką z innym przeciwnikiem i zajeżdżać je z boku, z tyłu i walić z trola. Chyba nic lepszego nie wymyślę.
SqL84
SqL84 zadał pytanie w grze World of Tanks
Panther/M10 czy T26E4 Mam zamiar kupić Panther/M10. Cena po zniżkach jest atrakcyjna, do tego chcę rozwinąć niemieckie średniaki więc będę potrzebował załogę. Rozważam ewentualnie T26E4 ze względu, że jest to czołg na VIII tierze. Innej alternatywy nie widzę a mam już Su-122-44. Co polecacie ?
SqL84
SqL84 zadał pytanie w grze World of Tanks
Strzelanie w niewidoczny czołg Witam W jaki sposób strzelać w czołg, który stoi w miejscu i stał się niewidoczny. Tj. jeżeli czołg znika i celownik skupia się na obiekcie za nim to przeważnie oddany strzał leci sporo ponad czołgiem przeciwnika. Przykładowa sytuacja - El Haluf czołg przeciwnika stoi na szczycie skarpy, gdy znika celownik skupia się na obiekcie za nim który jest dużo dalej. Na ziemi tez nie można skupić bo pocisk trafi przed czołgiem.
SqL84
SqL84 zadał pytanie w grze World of Tanks
Naliczanie czasu premium Marzy mi się inny system naliczania premium. Na godziny. Chciałbym płacić tylko za tyle ile gram, a mógłbym płacić więcej. Po prostu szkoda mi, kiedy mam wykupioną premkę, i nie gram bo chcę np. poczytać książkę czy jestem w pracy, a czas premium leci. Niestety, nie ma sensu interweniować w tej sprawie do wg. bo polityka jest jasna, siedź graj graj i jeszcze raz graj.
SqL84
SqL84 zadał pytanie w grze World of Tanks
Stereotyp gold nooba Witam Często widzę, że wyzywają graczy od gold noob za używanie pocisków podkalibrowych. Trochę mnie to dziwi i śmieszy ponieważ: 1. pociski te od dawna można kupić za srebro 2. każdy może je kupić, więc szanse są równe 3. każdy dobry gracz jakiego znam wozi kilka takich pocisków na wypadek twardszego przeciwnika i korzysta z tych pocisków z rozwagą (mecz musi się opłacić) - czy oni też są gold noobami ? 4. mam poczucie, że tylko słabi gracze wyzywają innych - bo szukają winy swojej porażki wszędzie tylko nie w sobie i tak wyładowują frustrację Ja również wożę pestki podkalibrowe (4-6 sztuk, jedynie na E100 do klanówek mam załadowane 22). Korzystam z nich w trudnych sytuacjach gdy widzę, że jest szansa na przeważenie szali zwycięstwa na korzyść mojej drużyny. Korzystam z nich sporadycznie, ale jednak zdarza się. Z tego powodu nie lubię być zwyzywanym przez jakiegoś dzieciaka z wn8 < 400 od gold noobów, zwyczajnie mnie to irytuje.
SqL84
SqL84 zadał pytanie w grze World of Tanks
Boty w grze ? Czy w grze na prawdę występują boty ? Wydaje mi się to mało prawdopodobne, a jednak jak tylko leci jakiś pomidor na samobója to wyzywają go od botów. Ostatnio nawet trafiłem takiego na X tierze, jakiś med to był, gość siedział w samym rogu mapy, kręcił się w lewo prawo bezsilnie próbując mnie trafić. Dziwne, że ktoś tak słabo grający ma czołg X tieru !
SqL84
SqL84 zadał pytanie w grze World of Tanks
ARL44 które działo Witam Do ARL44 które działo docelowo jest najbardziej praktycznie (żeby nie powiedzieć najlepsze). 90 mm DCA 45 ma czas celowania 3,4s i 0,38 celność ... słabo. Wchodzi w grę jedynie z dodatkowym systemem naprowadzania.
SqL84
SqL84 zadał pytanie w grze World of Tanks
Su-122-44 kiedy był nerw ? Witam Posiadam Su-122-44. Nie grałem tą maszyną blisko rok i teraz mam wrażenie, że coś zostało w nim znerwione. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć w którym patchu wprowadzono zmiany w tym czołgu i co to były za zmiany ? Nadal ten czołg jest bardzo dobry ale pancerz wpuszcza wszystko - podejrzewam, że na tym polu były jakieś zmiany.