Sovek
Sovek zadał pytanie w grze AION
Spatalos No więc... Słyszałem, że Spatalos to największy serwer europejski. Nadal gra na nim dużo graczy? Również na tych niższych lvlach? Jak obecnie wyglądają wpływy obu frakcji?
Sovek
Sovek zadał pytanie w grze AION
Kupno Gold Packa. W domu aukcyjnym nie mogę nic kupować ani sprzedawać. A co z Gold Packiem? Mogę go kupić za kinahy bezpośrednio, czy w grę wchodzi tylko sztuczka z "subskrypcją" ?
Sovek
Sovek zadał pytanie w grze League of Legends
Leona, Thresh... Może coś innego? Nie lubię pytać o to, jaką postać kupić, jednak teraz stoję przed ciężką decyzją. Pozbierałem sobie 6300 IP i miałem zamiar kupić Thresha. W międzyczasie pograłem sobie Leoną i doszedłem do wniosku, że świetnie można wycarrować nią nawet najbardziej newbie ADC. Thresh wymaga dobrej współpracy z adc, a ja gram głównie na Solo Queue. Proszę doradźcie mi którego supporta powinienem kupić.
Sovek
Sovek zadał pytanie w grze Elsword
Add 09.07.2014 Dzisiaj zalogowałem się do Elsworda i zobaczyłem na ekranie logowania czarną sylwetkę Add'a. Na stronie Elwiki.net parę tygodni temu było napisane, że dzisiaj na EU zaczyna się z nim pre-event. Jednak po kilku tygodniach takowe ogłoszenie znikło. Na polskiej stronie Elsa nie ma informacji na ten temat. Jak sądzicie? Robią sobie z nas jaja czy szykuje się taka jakby niespodzianka ?