SlayBelle
SlayBelle napisała na forum gry War Thunder
czy tylko mi wbicie 5 lvl zajmuje 2 dni ? Sprawa wydaje się być prosta: wystarczy zabijać samoloty (bo za to jest najwięcen PB po grze) i być jak najwyżej w drużynie. Dla tych co nie są doświadczeni w tej grze to istna katorga w tym dla mnie również .Osobiście poprzestałem na ukończeniu drugiego zadania (zdobycie 11 lvla), ponieważ na 3 zadanie (zdobycie 13 lvla) dali 6 dni, co jest śmieszne i dla większości niewykonalne. Pozdrawiam tych, którym się to udało.
Skiny snowdown Riot co roku wypuszcza nowe skórki w okresie świątecznym jak i udostępnia te z poprzednich lat, tak więc Sivir Śnieżnej Zamieci pojawi się na pewno. Rok temu 'otwarcie' Snowdown miało 14 grudnia. Prawdopodobnie w tym roku również będzie miało to miejsce w okolicach tej daty.
SlayBelle
SlayBelle napisała na forum gry War Thunder
Poprzeczka jest bardzo wysoko WAR THUNDER Mam 9 lvl, i to jak wspomniałeś rzeczywiście katorga. Bez konta premium nie wyobrażam sobie wbić przykładowo tego 13-stego lvla na czas. Dodatkowo denerwuje mnie to, że tak ciężko to idzie. O ile 1. zadanie udało mi się zrobić na czas (został chyba 1 dzień do końca) tak 2. i 3. nie ma chyba szans.
SlayBelle
SlayBelle napisała na forum gry War Thunder
Wasze pomysły Gdzie niby jest to osiągnięcie mistrz perfkecji? Na początkowym samolotach podniosłem poziom załogi do experta i rzeczywiście dało to EXP'a, nie 90 000 tylko jakieś 30k. Teraz gdy kupuje nowy samolot i rekrutuję nową załogę i podnoszę ją do eksperta to nie daje to już w ogóle expa, więc?
SlayBelle
SlayBelle napisała na forum gry War Thunder
Za mało czasu na zadanie 2 i 3 Tragedia z tym dogry. Nie wiem skąd wzięli taki czas na zrobienie 2 i 3 zadania. Pierwsze jeszcze ujdzie ale ja nie zdąże zrobienia 2. i 3. zadania. Oni myślą, że nie mamy nic inneg do roboty tylko expienie WT. Niech sami spróbują zrobić zadanie i się przekonają. Prawdopodobnie nie zdąże ze zrobieniem zadania, bo nie jestem aż taki dobry w tę grę i expienie mi idzie mozolnie. Na 9 lvl za grę dostaję ok 1000 PB a do zdobycia jest 75 000. Już nie mówię co będzie gdy osiągnę ten 10 lvl a potem do 11 to pewnie z 90 000 a gdzie tam do trzeciego zadania i 13 lvla? Niemożliwe
Tylko w ten sposób można dostać Overwatch'a? https://dogry.pl/giveaways/?utm_source=facebook&utm_medium=chrome&utm_campaign=giveaways&type=overwatch
Ukończ 7 zadań (quest) Z lewej strony jest taka ikona, po której naciśnięciu masz questy (u góry pisze), musisz mieć ich 7 zrobionych NARAZ - czyli musi być screen jak masz 7 questow zrobionych ale jeszcze nie wcisnąłeś na nich "claim reward", żeby mieć ich 7 to troche trudno to osiągnąć. Porada dla tych którym sie juz nie pojawiaja: robcie cokolwiek w grze- np. budujcie cos co nie jest konieczne a wtedy wam sie odblokuja kolejne questy.
Skąd niektórzy gracze wiedzą co do sekundy kiedy odnowi się smok? @kudak Jemu nie chodzi o ten licznik, tylko skad wiedza kiedy smok sie respi bez wizji. A więc to jest tak, że nie zawsze oni co do sekundy wiedzą kedy zrespi się smok, czasem słyszą dźwięk zabijania więc od razu patrzą na czas gry i do tego dodają 5 minut i wtedy im wychodzi ten "co do sekundy czas". Jeśli nie mają wizji i nie słyszeli dźwięku zabijania smoka to tak na oko podają czas zrespienia się smoka. Od tego patcha nawet bez wizji lektor podaje, że smok został zabity więc łatwo obliczyć kiedy się następny pojawi.