konto bronze 5 Jeśli ma ktoś konto w brąz 5 to z chęcią pożyczę je na kilka gier. Chce zobaczyć czy tam jest naprawdę tak zle jak mówią. Nie ukradnę konta (po mi one?). Nie zamierzam tez go boostowac (zagram max 5 gier). Nie obiecuje tez ze wszystko wygram (jeśli będę zmuszony ukraść komus pozycje bedac First pickiem, a on zacznie trolowac bo ,,i said First", to roznie to moze byc).
Skyrik
Skyrik zadał pytanie w grze Goalunited
problem Nie dostałem punktów i standardowo kazali mi wysłać screen z wykonanym zadaniem. Problem w tym że po zalogowaniu znika mi u góry pasek z dogry i nie mogę w ss uchwycić mojego nicku
szukam mida do teamu Wraz z kolegami postanowiliśmy zalozyc team 4fun. Chcemy juz w piątek sobie cos pograć ale niestety brakuje nam mida. Mamy wszyscy po 17 lat i dywizje brąz 1- platyna4. Wymagamy co najmniej dobrego ogarnięcia mechanik gry i przedewszystkim pozycji. Pragne zaznaczyc ze na razie szukamy tylko jakiejs alternatywy. Jeżeli uda nam sie znaleźć do piątku jakiegoś znajomego to chyba logiczne ze weźmiemy właśnie jego. Wymagamy również mikrofonu i ts3 no i kultury osobistej. Prosbe o podanie napiszcie mi na email: patrykOst@onet.eu. Napisz w nim jak najwięcej o sobie. Jeśli mnie zainteresuje oferta to napisze w grze (trzeba podać Nick). Pozdrawiam.