SiwyArcher
SiwyArcher napisał na forum gry NosTale
Na czym mogę zrobić ? Wy na górze to macie coś z głową nie tak ? czy wam się amu pomyliły :D ? Przecież geniusze w cp się dostaje sp +10 i już a do questów w byle jakim sp idziesz bo takie proste że masakra xD Łucznik eq oblech u5/6 +6/7 kroczek u5/6 +6/7 sztyl najlepiej cienia może że masz więcej kasy to ten na 80 byle dla bonu bo wątpie żebyć na sinie robił to nie daje u + Wojek eq flamb u5/6 +6/7 + balista ŻADNA INNA KUSZA FLAMB + BALISTA TO NAJLEPSZY KOMPLET DAJĄ BONA JAK RÓZGE DLA MAGA NA 90LV ! arm to krycha u6/7 +7/8 ma być dobra bo wojek to tank :) Mag eq duszy u6/7 +7/8 trzeba mieć jak największy dmg arm mądrości u5/6 +5/7 arm mniej ważny ogólnie się petem all tankuje i miotek pewnie dg nie grasz to wystarczy zwykły dla bona z osłonką :-)
SiwyArcher
SiwyArcher napisał na forum gry NosTale
łucznik czy wojownik? Ta osoby które napisały ''łucznik bo ma większy dmg '' pewnie mają z 60lv i nie nie wiedzą o tej grze ^^ No ja już troszke gram w tą gierke (93lv) ^^ i raczej widze jaka sytuacja jest, eq moje: łuk u7 +9 arm u7+8 sztylu7+8 z pvp wojkami zawsze przegrywam praktycznie, czemu ? otóż dostali karte sp6 mniszka który tnie wszystko jak papier .:) Woj przed wyjściem sp6 był praktycznie niczym.. no jedynie warek coś tam robił w pvp, ale teraz ? najlepsza profa w grze :f Łucznik do expa zawsze, ale czemu woj nie do expa ? Cruss + sp8 teraz to nawet sp8 wojka jest lepsze czasem od wk łuka Wynik jest oczywisty na -89 najlepszy wojek i +90 tak samo :p
SiwyArcher
SiwyArcher napisał na forum gry NosTale
szukam fam w nostale avalon Hahaha xD Padłem jak to czytałem .. Po 1. Trudno w nv się spytać ludzi ? Po 2. Popracuj nad tym co piszesz, bo ''obecnie mniej chodzę na glace bo chcę wbić szybko lvl ale nie jestem dzieckiem LOD'' ukazuje twój aktualny poziom inteligencji :-)