Ej jaki suup najlepszy ?? Leona, Taric, Nami, Sona, Tahm Kench. Najlepsze supporty sa tankami z CC (crowd control - stun, slow, silence, etc). Tahm Kench pod tanka uratuje każdego ADC, Leona jest dość popularna ostatnia i twarda. Sona dobry support ze względu na mocnego poke, heala i stuna.
MK JOGO 1. O ile wyłączysz timery w jungli i inne opcje (oprócz skinów) wtedy nie powinieneś dostać bana. Skina widzisz tylko Ty, więc inni użytkownicy nawet nie wiedzą, że używasz MKJogo. 2. Nie, Twoje konto nie powinno zostać ukradzione.
Rankedy 3v3 Najlepiej sprawdzają się Tanki/ Off-tanki, np Garen, Darius, Renekton. Team powinien składać się z mocnego Tanka, AD Off-Tanka i twardego AP, np Morgana, Malzahar, Lissandra, Annie (wszystkie z Rod of Ages). Papierki i ADC zdecydowanie nie sprawdzają się na tej mapie.
Boost za darmo ( bronze ) Czy wiesz, że boosting w Lolu jest zakazany? Jeżeli na koncie zostaną zarejestrowane logowania z różnych miejsc, części Polski, innych miast itp. w krótkich odstępach czasu bądź regularnie, wtedy jest wysoka szansa na dostanie bana za boosting. NIe polecam, jeśli chcesz się tak pobawić, to załóż sobie nowe konto i wbijaj od 0.
jaką postać kupić Shyvana - jest zajebista na jungle. Pantheon - early ma bardzo mocny, gorzej w late. Urgot - grałam tylko na ARAM-ie, nie mogę się wupowiadać. Kassadin - mocna pstać na mida, ale łatwa do ogrania. Lux - mój main :) jak dla mnie najlepsza postac na mida. LeBlanc - dopiero uczę się nią grać, ale jest bardzo mocna. Podsumowując, w zależności od linii na jaką chcesz iśc taką wybierz postać. Z tych wszystkich jednak polecam Ci najbardziej Shyvanę. Sprawdza się na jungli i na topie.
Shirokaze
Shirokaze napisał na forum gry AION
Aion na tle innych mmo Nie polecam AIOn'a. Jest to gra z przestarzałym juz systemem Target. Zdecydowanie bardziej mobilne i widowiskowe gry są z systemem Non-Target, np Tera, Blade & Soul (niedługo pojawi się na rynku europejskim), Vindictus. Kreator postaci jest rozbudowany, ale nie aż tak, jak w w/w grach.
Shirokaze
Shirokaze napisał na forum gry AION
Klasa wojownik Moim zdaniem Gladiator. Nadal nosi ciężka zbroję, przez co ma duzo obrony, obrażenia są większe. NIe tylko na instancjach się sprawdza, bowiem na pvp również. :)
Shirokaze
Shirokaze napisał na forum gry AION
Opłaca się? Moim zdaniem jest wiele innych gier MMORPG oferujących więcej niż AION (Tera, Black Desert, Blade & Soul, ...). System Target jest juz przestarzały, jego funkcjonalność w porównaniu do systemu Non-Target jest nikła. Gry Non-Target ą o wiele bardziej mobilne i widowiskowe. Co więcej, na wyzszych poziomach bez Złotego Pakietu nie masz co grać. Są tak wielkie organiczenia, że nawet nie możesz zrobić zwykłej wymiany z innym graczem.