halo, ludziska! głosujemy nie śpimy! https://dogry.pl/monster/screenshot/show/138
to was nic nie kosztuje a mi może bardzo pomóc :)
ludziska!! https://dogry.pl/monster/screenshot/show/138 pomóżcie mi się wybić chociaż trochę wyżej, nie wierzę w pierwsze miejsce, ale w pierwszej 15 jestem w stanie się znaleźć, dlatego każdy głos jest bardzo cenny :)
Wie ktoś jak długo będzie trwał event "3x więcej pkt za wykonanie trzeciego zadania w grach z punktami"?
Shineq
Shineq napisał na forum gry Armored Warfare
Problem z zaliczeniem zadania widocznie mają dużo do sprawdzania, na pocieszenie napiszę, że dopóki nie zaliczą lub nie odrzucą wam screena z zadaniem nie dostaniecie następnego zadania, na pewno screen zostanie sprawdzony a zadanie nie przepadnie :) pozdrawiam.
Shineq
Shineq napisał na forum gry Armored Warfare
Pytanie do zad nr1 powinieneś zrobić screena z napisem Zwycięstwo na koniec tutoriala, ale spokojnie nic straconego!! Wejdz na gre, uruchom okno "Profil", wejdź w "Osiągnięcia" i ustaw filtr na "Zakończone". Tam masz odznakę za wykonanie samouczka. Pozdrawiam :)
Shineq
Shineq napisał na forum gry Nosgoth
co wolicie wampiry czy łowcy ?? zdecydowanie wampiry, o wiele więcej możliwości i ciekawsza gra. Łowcy niestety są zmuszeni do gry na ziemi, kiedy wampiry skaczą po budynkach, czy latają. Oczywiście ciekawsza gra wcale nie równa się łatwiejszej grze, ale to także jest plusem, żeby dobrze grać wampirem trzeba się trochę napocić :)
Moja Ocena + Dawanie like'ow kazdemu !!! ;-) Gra niczym nie odstępuje od przeciętnego MMO poza faktem, że ma bardzo fajnie rozbudowaną linię fabularną, ale to chyba nic dziwnego, w końcu to star wars :) Najbardziej zawiodły mnie jednak instancje w TOR, lochy powinny być czymś niemal nie do przejścia, TOR daje nam możliwość przechodzenia instancji praktycznie solo, dungi są banalne, ciągną się bardzo długo i nie ma w nich nic epickiego. Jako fan MMORPG stwierdzam, że TOR ma dość ciężki klimat, może uważam tak dlatego, że jestem amatorem fantastyki i właśnie w takiej otoczce wg. mnie powinno być usadzone MMORPG.. TOR to czyste sci-fi a to z kolei do mnie nie przemawia. Grę oceniłbym na 6/10