Shibo
Shibo napisał na forum gry Shakes & Fidget
Można jakoś zdobyć awanturniczość/picie za darmo ? Raczej nie ma takiego sposobu, opcją jest aparat fortuny w miasteczku gdzie przy odrobinie szczęścia jesteś w stanie wylosować 3 grzybki= 60 awanturniczości(3 kufle) no i czasami pojawia się nawiedzony telewizorek, poprzez oglądanie tych krótkich reklam tam 30 sekundowych dostajesz coinsy, jak nazbierasz 10 coinsów możesz za darmo zakręcić w tym aparacie i jeżeli znów ci się poszczęści dostaniesz koleje 3 grzybki ^ ^.
Shibo
Shibo napisał na forum gry Shakes & Fidget
pytanie!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko zależy od twojego szczęścia, bo czasami zdarzają się sytuacje w których mam szanse na pokonanie bossa 10% a mimo to i tak wygrywam z nim ; ) tak i tutaj może być, masz np. 90% szans na pokonanie go i w tych 10% to on farci.
Shibo
Shibo napisał na forum gry League of Legends
League of legends Niby Vayne ze względu na jej mobilność dzięki Q, a także procentówkach na W czyli co 3 hity bije obrażenia % ponadto posiada E które pozwala jej uciec jak i dogonić/zestunować bohatera. A teraz pora na Twitcha który jest idealny do late game, dzięki Q jest w stanie zmiażdżyć wrogiego adc/midlanera w 2/3 sec więc jest bardziej jak assassin, minus jest taki że wprowadzono tańsze pink wardy więc ciężej dojść do tego wrogiego ADC czy Mida.
Shibo
Shibo napisał na forum gry League of Legends
Kto lepszy Braum czy Thresh? Według mnie i myślę, że większości społeczności LOLa to Thresh Thresh: -Silniejsze early -Dobry poke z autoatacków -Możesz nim grać defensywnie jak i offensywnie ze względu na jego latarnie + E + Hook -jeżeli już ogarniesz thresha to jest on zdecydowanie lepszy do carrowania niż braum Braum -Silny late game ze względu na jego tarcze i duży dmg z Q, ponadto jego passywka( jak rzucisz Q po 3 autohitach wróg dostaje stuna) dobrze zgrywa się z każdym ADC -jest troche bardziej tankowaty od thresha ale ciężej trafić Q, no i jak grasz braumem to głównie defensywna, rzadko widzę agresywnych braumów.
Shibo
Shibo napisał na forum gry Metin 2
Problem z GameGuard Możliwe, że twój antywirus coś blokuje albo używasz jakiś hacków które blokuje GameGuard, trzecia opcja nie zaakceptowałeś warunków które ci narzuca GameGuard, jedyna rada to ponowne zainstalowanie metin2, myślę że 30 min Cię nie zbawi.
Shibo
Shibo napisał na forum gry Metin 2
Najlepszy priv metin2 easy? Ravia to raczej nie jest easy, jeżeli już to pandora ewentualnie polecam strone mpcforum wpisz sobie w google i tam jest taka zakłada Metin2, masz różne publikacje i dedykacje serverów od EASY po HARD ^ ^. Mam nadzieje, że pomogłem :D.
Shibo
Shibo napisał na forum gry Shakes & Fidget
pomocy plis Niestety, ale kolega się myli ; ) za telewizorek nie ma już grzybków a coinsy do gry w miasteczku. Jak wyjdziesz ze wszystkiego masz widok na miasto i jest taki wóz(Aparat fortuny) i jeżeli masz odrobinę szczęścia to możesz trafić tam 3 grzybki. Codziennie możesz tam wejść jednorazowo za darmo lub za kolejną szanse za grzybka. Drugim sposobem jest po prostu poproszenie kolegów by założyli konto na twoim linku do sfgame i w ten sposób szybko dostaniesz te swoje 5 grzybków.
Shibo
Shibo napisał na forum gry League of Legends
Rek'sai jungle Jeżeli chodzi o mnie to zaczyniaj na rek'sai zawsze tam gdzie jest botlane. Dlaczego? Bo mają silniejszego pulla, taki botlane szybciej ci ubije a co za tym idzie stracisz mniej hp i zrobisz szybciej ganka.