ShermanPL
ShermanPL napisał na forum gry Margonem
Profesje do pvp 100lvl? jeśli masz na myśli najlepszą profesję na PRZEDZIAŁ LVLELOWY to coś takiego ISTNIEJE nie słuchaj się ich :) na 100lvl-elu najlepszy bo z największa ilością "tanich" leg jest tancerz ostrzy ewentualnie łowca. Woj to woj ;c paladyn jak zwykle tak sobie zależy jak nim grasz,mag...jeśli masz bardzo dużo kasy na 100 możesz z niego zrobić niepowstrzymanego zabijakę :) trop podobnie do pala dopasujesz legi reszte eq itp i możesz sobie całkiem dobrze radzić...mimio wszystko najbardziej polecam: tanca (mimo gry palem ;d)
ShermanPL
ShermanPL napisał na forum gry Margonem
Najlepsza profesja na 100 lvl Trop-profesja moim zdaniem strasznie słaba; łowca-tego pana bym polecał na tym lvl-elu dzięki sprzętowi z krzyża jest naprawde mocny;Mag ma na tym lvl-elu o tyle fajnie że kocha daje mase itów dla niego,ale od tego poziomu mag słabnie w porównaniu do innych prof. (P.S. Polecam na ten lvl tanca sam gram palem ale tancerze na tym lvl-elu mają...aż za łatwo ;) )
ShermanPL
ShermanPL napisał na forum gry Margonem
Profesja na 85 lvl. *wiadomość do pana macieja Trop jest do bani ;-; nie pamiętam żeby mi top więcej niż 60% hp zabrał xD a obstawiam e2 od 6 miesięcy więc walczę często Pal wymiata :p ale jak mówiłem na 85 lepszy tanc