Sayuki
Sayuki napisała na forum gry Howrse
Altair jakiego konia wybrac? :) Najlepiej dać koniowi z wysokimi umiejętnościami bo wtedy umiejętności powiększają się dwukrotnie lecz nie myśl że zdobędziesz wtedy rozety. Niestety Konie Legendarne tak jak Boskie nie mogą brać udziału w zawodach w których można zdobyć rozetę. Najlepiej też dać takiemu który nie ma Kamienia Filozoficznego i innych rzeczy z CR bo niektóre wtedy mogą zniknąć. Np. jeśli dasz ekwipunek koniowi który jest pegazem bo wcześniej otrzymał Krew meduzy to Krew Meduzy przepadnie. Tak samo Objęcia Morfeusza...
Sayuki
Sayuki napisała na forum gry Howrse
Czy jak koń nam umrze ??? Dostaniesz kupon jeśli uśmiercisz w ciągu 30 dni 10 koni powyżej 30 roku życia. Za każdego kolejnego otrzymasz jakiś bonus np. Wodę Młodości, chmurkę lub coś innego z Czarnego rynku
Sayuki
Sayuki napisała na forum gry Howrse
O co chodzi!? Koń musi mieć co najmniej 20% energii jak kładziesz go spać. Jeśli ma mniej to zawsze będzie tracił zdrowie jak będzie się budził dnia następnego.
Sayuki
Sayuki napisała na forum gry Howrse
Kim jest sitter? Sitter to osoba która zajmuje się Twoimi końmi poprzez współdzielenie Twojego konta. Najlepiej wybierać osoby które mają 10 pkt Karmy oraz duży staż. Dobrze jest też zapytać osób które wcześniej korzystały z takich usług u tej właśnie osoby.
Sayuki
Sayuki napisała na forum gry Howrse
Czarny Rynek Najbardziej chyba Róg Obfitości bo zawsze można znaleźć coś co się przyda. No i Zestaw Hery i Zestaw Harmonii. Są najlepsze. Ewentualnie Złote Runo ale na razie nie jest dostępne.
Sayuki
Sayuki zadał pytanie w grze Howrse
Jak przejść labirynt? Czy jest ktoś kto wie gdzie znajdę obraz całego labiryntu i to nie zasłoniętego tymi całymi kratkami tylko taki w których miejscach są prezenty i tak dalej? I ile mniej więcej ruchów potrzeba by dojść do Lovely Blue?