STRYJEK
STRYJEK napisał na forum gry Anno Online
Opłaca sie? Zagrać można, w końcu to nic nie kosztuje. Jak wciągniesz się klimat Anno. To można się zastanowić nad kupnem jednego z innych. Za chwil kilka wyjdzie kolejne, osadzone w przyszłości.
STRYJEK
STRYJEK napisał na forum gry Anno Online
Obywatelstow Patenty na kolejne domy mieszczan/kupców/bogaczy zdobywa się po osiągnięciu zadanej ilości domów niższego poziomu. Czyli dla mieszczan - domy pionierów, dla kupców - domy mieszczan.
STRYJEK
STRYJEK napisał na forum gry Anno Online
budowa biblioteki By budować bibliotekę należy wykonywać zadania z nią związane. Oznaczone są młotkiem. Podczas ich wykonywania dostajemy potrzebne elementy. Oczywiście w między czasie należy dostarczać na plac budowy odpowiednie surowce.
STRYJEK
STRYJEK napisał na forum gry Anno Online
Jak zdobywać kule armatnie ? Też mi się tak wydaje. Do pewnego momentu ta gra była bardzo przyjemna. Teraz mam wrażenie że głównym elementem tej gry jest czekanie. Co gorsza nie wiem czy pompowanie w nią kasy dużo zmieni. Wiem że każda gra musi posiadać swój progres, zabezpieczenie przed skończeniem jej w 10min. Tutaj jednak chyba przegięli w drugą stronę. Zero akcji...
STRYJEK
STRYJEK napisał na forum gry Anno Online
Budowa monumentu Biblioteka Jedyną opcją zdobywania elementów potrzebnych do budowy biblioteki jest wykonywanie zadań związanych z budową monumentu (oznaczone młotkiem). Polecam uzbroić się cierpliwość, buduje się je dość długo :)
STRYJEK
STRYJEK napisał na forum gry World of Tanks
Czołgi do gry 4fun ELC - w obrazkowej encyklopedii WOT'a pod hasłem FUN TANK było by jego zdjęcie, Hellcat - niby znerfiony a dalej przyjemnie się gra, FV304 - niby arta, ale dla mnie wóz wsparcia satelitarnego - trafiasz we wszystko co jest w twoim zasięgu M8A1 - nie wiem czemu ale kocham tego maluszka :) PZ 38t - jest wiele czołgów do bicia się na niskich tierach, wg mnie PZ jest jedną z lepszych maszyn T 34 85 - bo prawie nasz i pewnie najlepszy All Rounder na 6 poziomie po ponad 20k bitwach skupiam się ostatnio tylko na FunTankach. Najwięcej jest ich na 8 i 9 poziomie
Wakacje od MMO... przyjemnie czasem zagrać w coś co ma pauze :)
  • kubahero12321

    kubahero12321 Siema, mogę ciebie poprosić o troszkę punktów bo chce skiny do csa, dziękuję

    22.06.2015, 21:05
STRYJEK
STRYJEK napisał na forum gry World of Tanks
Sprawa życia i śmierci. Sprzedaż IS3 to strata z miejsca 1,2M kredytów. Odrobienie tego na KV1 potrwa chyba pół wieku. Napisałeś że kupiłeś KV1S. To nie lepiej zarabiać na nim ? Oba czołgi mają statystycznie taki sam zarobek. Obra raczej mały. Może ta pomyłka popchnie Ciebie do zakupu bardzie zarabiającej maszynki. Zgodnie ze stroną vbaddict najlepiej zarabiającymi czołgami nie premium są obecnie (w kolejności od najlepszego) FV304, Nashorn, Bishop, Pz 4 auf H, Stug III G, SU 85, Hummel, Grille, Archer i M4 Sherman.
STRYJEK
STRYJEK zadał pytanie w grze World of Tanks
Propozycja fuzji klanowej. Witam poszukuję klanu lub grupy graczy chętnych na fuzję z naszym klanem. Posiadamy 3 letnie doświadczenie jako klan. Zorganizowane struktury, stronę, prywatnego TS'a, kadrę strategów, nawet złoto w skarbcu. Niestety padiśmy ofiara długiego stażu. Aktywność naszych starych graczy spadła przez co mamy braki kadrowe. Zapewniamy wspaniałą atmosferę, godziwe warunki z podziałem stanowisk włącznie. Chętnych proszę o kontakt tutaj lub prv.
STRYJEK
STRYJEK zadał pytanie w grze World of Tanks
Kalkulator misji na czołg WZ 111 Stworzyłem program/stronę do sprawdzania postępu w misji na czołg WZ 111. Dzięki niemu szybko zobaczysz na jakim poziomie jesteś w misji. Program po jednorazowym wpisaniu obecnego stanu działa w pełni automatycznie. Został napisany przy wykorzystaniu API Wargaming (podobnie jak XVM). Wystarcz wpisać link plh1.pl/wz111pl.php, program można również znaleźć na blogu dom1n'a.
STRYJEK
STRYJEK zadał pytanie w grze World of Tanks
Twierdze - obrona i atak. Pytanie z serii trudnych. Niestety na oficjalnej stronie trudno znaleźć konkretne odpowiedzi. Podczas ataku na twierdzę innego klanu kiedy następuje koniec walk ? Wiem że podczas skutecznych ataków będą 3 walki ( o 1 i 2 budynek oraz o kwaterę główną ). Co się jednak stanie gdy obrońcy będą na zmianę przegrywać i wygrywać ? Będą walczyć określną ilość bitew czy przez określony czas ? Jak można to w odpowiedziach podajcie źródło, wróżyliśmy wczoraj w całym klanie podczas obrony :)