Czy opłaca się m4a1-s? To zależy, aktualnie M4A1-S jest znerfiona, mało osób ją preferuje. Dodatkowo można się przygotować że przy następnej operacji (a to jak mniemam już niedługo) jak i następnych dużych promocjach (tutaj trzeba poczekać do świąt) wszystkie skiny polecą bardzo mocno w dół - jeżeli masz ochotę na inwestycje, polecam wtedy zainwestować w taki sposób. Jak do tej pory nie zapowiada się też na żaden buff M4A1-S, Vavle jest zadowolone ze swojej roboty. Więc bezpośrednio M4A1-S nie podskoczy do góry.
Global Offensive vs 1.6 Hm, jak na aktualną porę Global Offensive, nie byłem przekonany do tej części przez długi czas po tym jak się pojawiła na rynku, miałem dostęp do bety, nie zachwyciła mnie. Jednak czasy się zmieniają, niekiedy nostalgiczne podejście do gier może nas zgubić i czasem potrzebne są po prostu zmiany. Dalej mam sentyment do 1.6 (aby nie było przegrałem tam tysiące godzin) jednak nie wyobrażam sobie aktualnie powrotu do tej gry, do tej grafiki, do tej całkowicie innej fizyki. Prawdę mówiąc CS GO pod tym względem jest bardziej wymagający moim zdaniem. Nowy silnik, przez co zupełnie inna fizyka utrudnia w pewnym stopniu zdobywanie tak kosmicznych fragów, jak i ace'ów jak na 1.6
Pytanie dotyczące broni To zależy czym Ci wygodnie, po ostatniej aktualizacji gdzie M4A1-S dostała rzekomo nerfa, sporo osób przerzuciło się na M4A4. M4A1-S - 20 naboi, bardzo celna, cicha, precyzyjna. Szybkostrzelność została zmniejszona. M4A4 - większy magazynek w porównaniu M4A1-S, zwiększony o 10 naboi, większa szybkostrzelność, przez to mniej precyzyjna. Głośniejsza.
początki csa PD - to jest coś w stylu punktów doświadczenia, które dostajesz za grę na każdym zabezpieczonym przez VAC serwerze. (Oficjalne serwery Valve) Pozwalają one na wbicie poziomu. Aktualnie jest 40 poziomów. Aktualnie jest ich czterdzieści. Wszystkie możesz zobaczyć tutaj - http://counterstrike.wikia.com/wiki/Rank. W związku z tym nałożone są pewne ograniczenia - aby wystartować mecz turniejowy musisz posiadać 3 level. Podobno z czasem ma być to zwiększane - nie wiadomo jak to będzie. Dodatkowo raz w tygodniu dostajesz możliwość zdobycia losowego skinu z losowej kolekcji. Skin dostajesz po wbiciu poziomu.