Szukam osób do ekipy 5 graczy? Szukam osób do ekipy 5 graczy? Brakuje mi w teamie junglera i kogoś na mida najlepiej mag. Jeżeli ktoś by był zainteresowany współpracą i grą w teamie na zawodach to proszę w odpowiedziach podać nick z gry i doświadczenie oraz pozycje na których moglibyście grać.
SMarioS
SMarioS zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem z grą?? Ktoś może ma taki problem że mu czat głosowy nie działa na grze. Próbowałem to włączać czat i wyłączać ale nić to nie dało. Nie wiem co jest ma ktoś jakąś radę?? Może komuś z was też tak sie dzieje. WG nie wie i nie umie mi pomóż tak więc może wy.
SMarioS
SMarioS zadał pytanie w grze World of Tanks
Rekrutuję do zawodowego klanu Unlimited-Gaming WYMAGANIA: 1. Wiek +17 ( możliwe wyjątki ) 2. Posiadanie programu TeamSpeak 3 ( download: Link ) + Mikrofon 3. Pojazdy zniszczone/stracone min. 0,75 4. Obrażenia zadane/przyjęte min. 0,75 5. Czołg tieru (X) 6. Obecności na kompaniach, treningach, granie w plutonach oraz wzajemna współpraca między klanowiczami. Chętny proszę o pisanie na priv tutaj albo na grze.
SMarioS
SMarioS zadał pytanie w grze World of Tanks
Zapraszam do zawodowego klanu Unlimited-Gaming Klan ludzi pozytywnie nastawionych oraz bawiących sie grą w World of Tanks. Nie wymagamy żebyś codziennie wchodził i grał ponieważ nie każdy i nie zawsze może grac. Przyjmujemy ludzi dojrzałych wiekowo, emocjonalnie. Oczywiście wymagana jest kultura osobista klanowiczów. WYMAGANIA: 1. Wiek +17 ( możliwe wyjątki ) 2. Posiadanie programu TeamSpeak 3 + Mikrofon 3. Pojazdy zniszczone/stracone min. 0,75 4. Obrażenia zadane/przyjęte min. 0,75 5. Czołg tieru (X) 6. Obecności na kompaniach, treningach, granie w plutonach oraz wzajemna współpraca między klanowiczami. Aby do nas dołączyć, skontaktuj się z dowódcą lub rekrutantem. Możesz złożyć również podanie na naszej stronie ! Zapraszamy na naszego TSa: ts3.unlimited-gaming.pl