RudyHipster
RudyHipster napisał na forum gry Star Stable
Dlaczego ścina mnie innym graczom? Najprawdopodobniej masz problem z pingiem. Najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest zatrzymanie pobierania wszelakich programów, filmów czy muzyki na czas gry. Dodatkowo możesz poprosić żeby reszta domowników nie korzystała podczas twojego grania z wif, często wpływa to negatywnie na prędkość internetu. Jeśli sam korzystasz z wifi do grania polecam zrezygnować z sieci bezprzewodowej na rzecz stałego połączenia po kablu. Jest ono bardziej stabilne, szybsze i mniej podatne na utratę pakietów która powodować może spowolnienia i dziwne zachowanie twojej gry.
RudyHipster
RudyHipster napisał na forum gry Star Stable
e-mail na sso Hej ;) przy zakładaniu konta w grze musiałaś podać adres email i to właśnie na ten adres odstaniesz wiadomość w której będzie znajdował się link w który trzeba kliknąć. To wszystko. Potwierdzenie adresu email jest potrzebne na przykład do odzyskania hasła do gry. Jeśli je zgubisz, zapomnisz go bądź ktoś włamie się na twoje konto, hasło zawsze możesz odzyskać dzięki adresowi email.
Zakładka Inne Hej, punkty dostajesz za wykonywanie zadań z zakładki zbieraj punkty- zadania jednorazowe. Za każdym razem musisz wykonać zadania uprzednio podając swój nick z gry z której zadania wykonujesz a następnie wysłać screena na potwierdzenie. Jest jeden wyjątek od reguły i jest to CS:Go. Za granie w cs'a dostajesz 5pkt/h o ile wcześniej połączysz konto dogry ze steam. Możesz to zrobić wchodzac w zbieraj punkty -> zadania wielokrotne -> graj w CS:GO.
Ranga w lolu W nowym sezonie ranga się resetuje. To co udało ci się ugrać teraz nie będzie miało żadnego znaczenia. System dobierania rang opiera się na randze którą miało się w roku poprzednim. Ale szanse na silvera są i to duże jeśli ładnie ci pójdzie. Z tego co pamiętam jak zaczynałem grać rankedy chyba około 3 lata temu to po pierwszych 10 grach wrzuciło mnie do Silvera I albo II.
Skiny snowdown Z tego co się orientuje w poprzednich latach nie wszystkie były dostępne. Ale w tym roku może być inaczej. Wchodzi zimowy URF na którym będzie się dało grac tylko postaciami z zimowymi skinami więc pewnie dodatkowo może udostępnią je do sprzedaży.
Nagrody za ban Toksyczni gracze są piętnowani przez Riot (swoją drogą słusznie) więc prawdopodobnie nie. Obramówka jest częścią nagród za sezon, bycie toksycznym automatycznie sprawia, że nie dostajesz żadnych nagród.