Rosso
Rosso napisał na forum gry Margonem
Tropiciel vs Wojownik Jeśli chodzi o wojownika to do 60 poziomu z heroicznym ekwipunkiem jest to jedna z najlepszych postaci do pvp. Z tego względu że obok maga zadaje największe obrażenia. Inne profesje nie mają jeszcze na tyle rozwiniętego uniku/bloku aby w jakimś stopniu się obronić. Nie mniej jednak, na wyższych poziomach, czyt. już od 80 wojownik traci na wartości z tego względu iż jego wysoki atak i pancerz są bezużyteczne z 50% szansą na unik takiego łowcy/tancerza, lub 50% szansą na blok paladyna. W konfrontacji z magiem lub tropicielem, nie jestem pewien czy wojownik zdąży zadać cios. Jeśli chodzi o tropiciela, tutaj rzeczy mają się wręcz na odwrót. Do tego 60 poziomu tropiciel nie pokazuje za bardzo swojego potencjału. Mało many co nie pozwala używać za bardzo płonącej, zbyt słabe łuki/kusze aby nastawić się na zamrożenie, ekwipunek który nie urywa dupy. Do 60 poziomu nawet na heroikach często się przegrywa, chyba że nastawisz się stricte na leczenie - ale to jest kwestia dużych pieniędzy. Po 60 poziomie tropiciel ma wybór w całkiem przystępnym ekwipunku heroicznym, a nawet ciekawe unikaty. Na wyższych poziomach z drugiej strony, pewnie nie raz słyszałeś o możliwościach tropiciela. Moge powiedzieć tyle, że dobrze rozwinięty tropiciel jest w stanie niszczyć wszystko na swojej drodze, jedynymi postaciami które mogą się z nim mierzyć to w okolicach 150 poziomu mag i tancerz, a później, tylko tancerz.
Rosso
Rosso napisał na forum gry Path of Exile
Jaka jest najlepsza klasa Najlepszej jako tako nie ma i prawda, maruder jest chyba najlepszą postacią dla ludzi którzy zaczynają grać. Z drugiej strony, jeśli chodzi o jedne z najlepszych buildów dla postaci, to najczęściej górują tam wiedźmy (witch) i cienie (shadow) - można z nich zrobić na prawdę potężne postacie dla rozgrywki solo jak i w grupie. Pozdrawiam :)
jak się nauczyć dobrze grać w cs go Tak jak pan wyżej napisał w dodatku możesz grać sobie mecze lokalne z botami - najtrudniejszymi i możecie być pewni że boty wcale nie są takie cieńkie na tym poziomie dla amatorów :D Również dobrze jest grac na uproszczonych - tam poćwiczysz granie drużynowe (powiedzmy). No i na koniec deathmatche, można sobie niezłego aima i refleks wyrobić. Pozdrawiam :)