Rogacz
Rogacz napisał na forum gry Shards of War
Oddam konto Kupiłem tylko Striker'a, ale są już do niego wszystkie modyfikacje do skili i takie tam w ogóle. Na koncie jest tylko ósmy poziom. Chce pozbyć się konta, może komuś się przyda jako smurf. Jest już spokojnie na drugiego Sentinela.
Rogacz
Rogacz napisał na forum gry DarkOrbit
Pytanie usunięte Z 10 bo2 ma, full dodatki, skylab na 20lv wszystko, 5 rozdanych umek, 88 precyzji rakiet do wykorzystania, 16 milionów kredytów, 5 tys. uridium, a lf3 ma 3 i reszta to lf3, dużo amunicji jest x3,x4.
Rogacz
Rogacz napisał na forum gry DarkOrbit
darkorbit pl2 Ja mam 14lv, goliatch, full dodatki, full lf2, full flax, 6 osłonek BO2, I full napęd najlepszy, skylab rozwinięty wszystko na 20lv oprócz rafineri sepromu bodajże. :) Mile widziany gift w lol-u, ale jeżeli nie chcesz to nie musisz dawać. I tak oddam konto, pisz pw. :)
Rogacz
Rogacz napisał na forum gry Margonem
Tropiciel a umki czy statystyki? No sorka za powyżej, do 100lv i będzie dobrze czy inaczej jakoś ? Jeżeli chodzi z czego chce bić to interesuje mnie zimno, ale niektórzy mówią, że ogień też dobry. Sam już nie wiem, doradźcie coś. ;) Z góry przepraszam za spam.
Rogacz
Rogacz napisał na forum gry Metin 2
Gra ktoś w Margonem? WAŻNE A jaki poziom wbiłeś w Margonem a jaki w Metinie? ;) Na diumarze mam 70lv, na Margonemie mam 60lv. I wolałbym grać w jedno, więc chodzi mi o jakąś małą wymianę. Co Ty na to? Więcej pisz pw. :)
Rogacz
Rogacz napisał na forum gry Margonem
Gra ktoś w Metina? WAZNE Po pierwsze : Twoja odpowiedź nie jest adekwatna do pytania. Po drugie : Pytanie dotyczy off-topu. Po trzecie : Pytam się czy ktoś z Margonem gra w Metina. Kolejnym razem przemyśl co napiszesz zanim będziesz chciał kogoś pouczyć. :)
Co sądzicie? Ale sam przyznaj, że nawet gdyby była taka opcja nawet co 50 gier to i tak by wzbogaciła rozgrywkę, dodatkowo sądzę, że każdy mógł by sobie wtedy sprawdzić skina. Taka opcja mogłaby się pojawić, ale rzadko była by widoczna. ;)