ps4 czy xbox one? @Maciek grafika lepsza o może 2-3%, co nie stojąc przy dwóch wielkich telewizorach jest niezauważalne. Przeczytaj sobie moją poprzednią wypowiedź, wolisz mieć o 2-3% lepszą grafikę i brak jakichkolwiek innych funkcji, czy XOne z takimi funkcjami jakie wypisałem?
Robotox
Robotox napisał na forum gry Elsword
nie zalicza mi ss'ów Mam tak samo, wydaje mi się, że niektórzy moderatorzy się po prostu uwzięli. Dopiera za drugim, trzecim lub czwartym razem zaliczają (jak pewnie wejdzie normalny moderaror).
Robotox
Robotox napisał na forum gry War Thunder
Jak poprawnie wysłać screena? Widać mój nick, ale i tak kurcze 2 razy odrzucili. Teraz wysłałem z widocznym moim zalogowaniem na dogry.pl tzn. podzieliłem okno z grą i przeglądarką. Nie wiem, czy wy też tak macie, ale z listy gier do wysłania zniknął mi WarThunder.
ps4 czy xbox one? Xbox One znacznie lepsze od PS4. Dlaczego? W XboxLive dostajemy kilka pełnych gier w miesiącu na zawsze na naszą własność (W ps4 dostajemy je w postaci "wypożyczenia", czasowo). Więcej exkluzywów takich jak Forza Horizon i Halo oraz znacznie wygodniejszy pad. Dodatkowo pad chodzi ponad 40h w XO, a ten od ps4 ledwie 8h. Xbox się również mniej grzeje i jest troszkę cichszy. Fajnym bonusem jest również możliwość połączenia z Windows 10 w takiej formie: Jedna osoba gra na telewizorze, do którego podłączony jest Xbox, druga na monitorze komputera z Windowsem 10 poprzez internet. W ps4 można tylko dzielić ekran, co nie jest fajne w multiplayerze. Dzięki tej funkcji można również grać na laptopie z Win10, gdy np. telewizor ogląda kto inny. Widać, że Xbox One jest znacznie lepszy i nie piszcie bezmyśłnie "ps4 lepsze, bo mój kolega ma", bo to mija się z celem i prawdą...