Rizo
Rizo napisał na forum gry Margonem
Remis Japitole nie słuchaj się tych mało wiedzących ludzi. jest Remis w margonem. Ale pod warunkiem że walka toczy się bardzo długo.
Rizo
Rizo napisał na forum gry League of Legends
Ezreal lepiej Ap czy Ad Posłuchaj teraz uwagi experta na temat ad i ap eza grałem Ap Ezrealem na midzie gromiłem strasznie a enemy miało AD Ezreala i jak myślisz kto będzie lepszy ? są 2 opcje AD Ezreal ma najłatwiej bije cie tylko podstawowymi atakami bo z tego naj. dmg i czasem z Q AP Ezreal ma ciężej bo musi trafić go przynajmniej W z 2 razy E 2 razy i z ulta żeby go zabić jeżeli tego nie zrobisz to już przegrałeś ja tak miałem nawet ciekawa walka z tego wyszła
Rizo
Rizo zadał pytanie w grze Infinite Crisis
Do czego służą poziomy Tak jak w temacie nie wiem o co chodzi z poziomami przy każdej z postaci oraz chciałbym wiedzieć jak ułożyć sobie standardowe tak zwane ,,Masterki" między innymi żebym miał więcej dmg ze skila czy z podstawowego ataku albo hybryde. do czego jest też 3 strona do hybrydy czy do tanka.
Rizo
Rizo zadał pytanie w grze League of Legends
Thresh Chciałbym dobry build na thresha bo nie wiem co dalej kupić jak kupie peleryne i ten itemek z 2 duchami chciałbym jakiś bardziej na dmg ale nie dosłowny musi też być troche pod suppa lecz nie chciałbym itemków śmieciowych takie jak zalecane w menu zakupów tresha jakieś normalne itemki pomocnicze i troche pod atak.
Rizo
Rizo zadał pytanie w grze League of Legends
Mam problemy z myszką Kto wie co trzeba zainstalować żeby myszka bezprzewodowa zaczeła działać ? bo tą którą teraz używam ma zepsuty PPM Mianowicie kiedy wciskam np. Ult Ezreala (ale nie używam) i wtedy wciskam ,,PPM" a to od razu używa mi skila czasami mnie to denerwowało kiedy tym nie trafiałem albo wystrzeliwałem przez przypadek do tyłu więc chciałbym zainstalować myszkę bezprzewodową ale potrzebuje jakiegoś programu
Rizo
Rizo zadał pytanie w grze League of Legends
Malzahar Fajnie się nim gra ale nie wiem co na nim składać aktualnie gram nim na bocie gdyż mid dla mnie to słaba linia no i nie wiem co na nim budować może ktoś doradzi ?