Rinsey
Rinsey napisał na forum gry Margonem
Margonem ........ "Konta poniżej 10 poziomu są usuwane po 30 dniach nieaktywności (nielogowania się do serwisu). Konta posiadające przynajmniej 75 Smoczych Łusek są usuwane po 1000 dni nieaktywności. Pozostałe konta usuwane są po 365 dniach nieaktywności. Konta ukarane blokadą dłuższą niż 180 dni są usuwane po 180 dniach aktywnej blokady."
Rinsey
Rinsey napisał na forum gry Metin 2
najlepsza klasa Wszyscy powtarzają się... a ja mówię wojownik MENTAL. Też się dobrze expi,a jeżeli nie masz kasy to raczej lepiej wydać ze 100k na na KU niż 5kk. Pozdrawiam!
Rinsey
Rinsey napisał na forum gry Margonem
Kusza czy łuk Kusza colności tolloka - > przyda Ci się na exp i PvP. Na niższym poziomie nie polecam GR, gdyż nie ma umiejętności ulepszający procent na GR lub zwiększenie obrażeń. Tę atak polecam na PvP po 99lv. Pozdrawiam!
Rinsey
Rinsey napisał na forum gry Margonem
problem z loginem Spróbuj odzyskać hasło za pomocą linku [pod logowaniem] - wiadomość zostanie wysłana na Twój e-mail, dzięki czemu zyskasz odzyskanie hasła wraz z loginem [w wiadomości bedzi podany]. Pozdrawiam!
Rinsey
Rinsey napisał na forum gry Margonem
Jak dokładnie działa błyskawiczny cios? Umiejętność ta, rozwinięta do maksymalnego poziomu (3/3) pozwala skrócić czas ataku o 50%. Wnioskując - używając tego, atakujemy 2-krotnie ( 50% czasu + 50% czasu). Osobiście nigdy nie sprawdzałem,ale wg. mnie lepszym rozwiązaniem jest podwójny strzał (tropiciel) - który sprawdza się na PvP i w zdobywaniu poziomów. Przy łowcy zastanawiałbym się nad GR + celny cios (z ok. 20% szansy na krytyka + dobry mnożnik --> 1.6+ oraz CBK na PvP nie ma mocnych). Powodzenia!
Rinsey
Rinsey napisał na forum gry Margonem
Za drogo , Smocze łuski za punkty Kiedyś za 719pkt można było kupić 10 sł (stary przelicznik), a teraz za te 750 sł trzeba jeszcze dopłacać. Wg. mnie lepszym rozwiązanie jest "lokata" w Margonem, czyli za 20 psc przez 24 dni otrzymuje się 100 sł. Pozdrawiam
Rinsey
Rinsey napisał na forum gry Margonem
Łowca czy tropiciel? Jeżeli chodzi Ci o exp, to kłaniam się ku łowcy - trutka + deszcz. Jest on dobry praktycznie od 1 lv, na pvp z GR to nie problem. Jedynym minuse, wg. mnie, jest to, że na ok. 180 lv brakuje juz dodatkowych umek i trzeba dodawać w ... błyskawiczny strzał? Tropiciel jest bardziej wymagający. Gra rozpoczyna się dopiero od 50 poziomu. Podobnie jak łowca dobrze expi, choć na niektorych expowiskach może być trudno. Najwiekszą zaleta jest leczenie turowe. Podobnie jak tropiciel idealnie radzi sobie w pvp, jednak ja preferuje od 150 lv , bo dopiero wtedy w pełni wykorzystuje swój potencjał umiejętności. Sukiektywnie mówię,ze TROPICIEL. Pozdrawiam!
Rinsey
Rinsey napisał na forum gry Margonem
Profesja na serwer PvP Do 50 lv wybierz wojownika,maga. Na tancerzu ostrzy pvp powyżej 60 pozomu ( z łowcami i tropicielami, w żadnym racie z paladynem ;) ). A jeżeli chcesz na 100+ to tropiciel, paladyn (tylko na wyższysz levelach te postacie wykorzystują w znacznym stopniu potencjał umiejętności). A łowca? - uniwestalny - z GR teoretycznie na każdym lv,ale ja najbardziej polecam do 180 ( bo potem wyczerpują się umki i trzeba dodawać w... deszcz?) Pozdrawiam!