Niesprawiedliwy update = petycja ? Witam , jak zapewne większość ogarniętych osób zauważyła już dawno że poczynione zmiany zabolały wielu graczy CS:GO Że zabrali ammo od tec9 to już w sumie OK i tak nadal jest dobry, że można stattraki craftować no to też przeboleje mimo iż wszystkie puściłem za nędzną cenę ( jakbym wiedział że tak się stanie to bym zachował i sprzedał dziś o 2 euro drożej ) . Ale to nic najbardziej boli mnie że M4A1-S jest droższe o 100 $ od m4a4 , nie mam m4 przez kolejną rundę rankeda , a gdy już kupię często mi brakuje na flasha itp :< . Czy da się jakoś dać petycję / napisać do władców gry żeby obie m4 kosztowały tyle samo ?
Czy tych z VALVE powaliło ? Przecież oni są hipokrytami , dali opcję " skiny po zakupie na rynku steam nie będą dostępne do wymiany aby uspokoić rynek steam i gospodarkę " a sami nagle od tak se dają możliwość robienia kontraktów ze stattraków , i wszystko poszło się pieprzyć , ceny skoczyły jak posrane i gdzie to dbanie o rynek ?
Sprzedaję skiny za PSC / inne skin y Mam 2 x awp elektryczny rój przetestowany w boju z czego na 1 są 2 naklejki ( 10 euro ) 50 zł psc za sztuke ak 47 jungle spray z 4 naklejkami z czego 1 virtus.pro =5 euro ( 30 zł ). Oraz jakieś skiny po 40 centów żeby dołożyć jak ktoś będzie się strasznie spinał że mu cena się nie zgadza . Nie daję pierwszy , nie wysyłajcie mi zdjęć że kupiliście dzisiaj PSC czy coś , bo przecież nie ważne kiedy kupiony może być wykorzystany , handluję skinami w ten sposób od dawna nikogo nie oszukałem 100 % zadowolonych klientów ( oprócz jednego ruskiego dzieciaka który mi wciskał skiny za 1 euro za mojego ak wartego 5 euro . ) 5 stron pozytywnej reputacji , nie oszukuję zapraszam