Wymagania Gta @up Kolejny z kategorii nie znam się, ale się wypowiem Po pierwsze, żaden procesor z rodziny Core i3 nie ma czterech rdzeni. Są to procesory stworzone z myślą o zastosowaniu domowym i biurowym, dlatego więcej nie mają. Imo dają radę wielu nowych grach. Po drugie, nie powiedziałeś jaką masz kartę graficzną. GTA IV pomimo tylu lat i tylu patchy nadal ma słabą optymalizację, więc granie na syfie pokroju GT <trzycyfrowa liczba> i tym podobnych nie ma jakiegokolwiek sensu. Chyba że masz zamiar zrobić grilla w domu.
Czy pojdzie mi Witcher i czy sie opłaca Wiedźmin 3 powinien spokojnie działać na wysokich ustawieniach w miejscach graficznych, czyli 75% gry. W miastach klatki mogą trochę spaść, a w Novigradzie mogą spaść nawet do 30, ponieważ to lokacja mocno obciążająca procesor. A co do Rainbow Six Siege, to powinien działać jeszcze lepiej, ponieważ ma niższe wymagania. Ja bym brał Wiedźmina ze względu na wspaniałą fabułę. Jeśli zdecydujesz się na Rainbow Six Siege, to ostrzegam, że cziterzy to dość częsty widok w tej grze.
Czy wejdzie mi GTA 5 na ten komputer? 1. Core i5 praktycznie nic nie mówi, bo procesorów z tej rodziny jest masa. 2. 4GB to bardzo mało na GTA V, nawet przy niskim zagęszczeniu ludności, więc gra od czasu do czasu będzie przycinać z powodu braku wolnej pamięci. 3. Karta graficzna pozwoli na grę na średnich ustawieniach, ale parę rzeczy trzeba będzie wyłączyć.
Wejdzie mi GTA 5 na komputer ? Przy niskim zagęszczeniu ludności procesor raczej nie będzie się dławić, zwłaszcza jeśli go podkręcisz. O ile pozwoli ci na to twoja płyta główna. 4GB RAM to bardzo mało. Gra będzie co jakiś się przycinać na moment z powodu braku wolnej pamięci, więc dobrze by było mieć co najmniej 6 GB. Ale nadal nic nie wiemy o najważniejszym - karcie graficznej.