Szukam graczy do 5v5 Brakuje u mnie w teamie 2 graczy! Gramy wieczorkami zazwyczaj, w weekendy to już jak wyjdzie. Gramy 4fun, bez spiny na porażkach itp :) Większa część ludzi z teamu to Goldy. Jak ktoś chce dołączyć to pisać PW lub zapraszać na lol-u, nick: Raffallo. :)
jaka postać na bota ?(support tani) Morgana, Leona, Blitz i Janna.... nic więcej Ci nie trzeba :) Mogana ma bardzo skuteczne Q, które celnie użyte potrafi wykluczyć gracza z teamfightu, a E pozwoli ochronić adc od cc. Leona, mocny tank z wieloma cc i dość ciekawą pasywką. Blitza raczej nie muszę przedstawiać, bardzo mocny w early game, może szybko dać przewagę Twojej drużynie, lecz źle użyty w late game będzie bez użyteczny. Janna, bardzo op support i bardzo tani, jej wir, tarcza i ult, dają na prawdę wielką przewagę. Można jeszcze tutaj uwzględnić sorakę, która swoim leczeniem na prawdę pomaga adc na linii a co za tym idzie daje sporą przewagę.
Najlepsze adc? Moim zdaniem Jinx, Kalista i Vayne. Jinx, bo ma dobre skile do poke i ma stuna. Kalista dobre ulti i pasywka, oraz dobre jest to, że może skakać przy atakowaniu, utrudnia to jej trafienie. Vayne, bardzo dobre kombo ma, do tego stunuje, skacze i znika, bardzo op.