RaQuaczek
RaQuaczek zadał pytanie w grze Minecraft
Nowa edycja serwera! MultiMC.pl IP: Servera: MultiMC.pl IP Ts'a: Eqipa.p Strona internetowa: multimc.pl Jaki to rodzaj serwera minecraft ? Serwer ten ma: Freebuild, Skyblock, Creative, Survival games i PvP Ale dodane będą jeszcze serwery: Parkour, Minigames, Gildie itd Dlaczego akurat ten server ? To nie jest server taki jak inne to jest MultiMC - Miła administracja - Eventy - Rozbudowana mapa PvP - Miła atmosfera - Piękne budowle
RaQuaczek
RaQuaczek zadał pytanie w grze Minecraft
Serwer Minecraft ;) MultiMC.pl IP: Servera: MultiMC.pl IP Ts'a: Eqipa.p Strona internetowa: multimc.pl Jaki to rodzaj serwera minecraft ? Serwer ten ma: Freebuild, Skyblock, Creative, Survival games i PvP Ale dodane będą jeszcze serwery: Parkour, Minigames, Gildie itd Dlaczego akurat ten server ? To nie jest server taki jak inne to jest MultiMC - Miła administracja - Eventy - Rozbudowana mapa PvP - Miła atmosfera - Piękne budowle - I wiele innych rzeczy o których sam możesz się dowiedzieć ! ;)
RaQuaczek
RaQuaczek zadał pytanie w grze Minecraft
Serwer minecraft! MultiMC.pl IP: Servera: MultiMC.pl IP Ts'a: Eqipa.p Strona internetowa: multimc.pl Jaki to rodzaj serwera minecraft ? Serwer ten ma: Freebuild, Skyblock, Creative, Survival games i PvP Ale dodane będą jeszcze serwery: Parkour, Minigames, Gildie itd Dlaczego akurat ten server ? To nie jest server taki jak inne to jest MultiMC - Miła administracja - Eventy - Rozbudowana mapa PvP - Miła atmosfera - Piękne budowle - I wiele innych rzeczy o których sam możesz się dowiedzieć ! ;)
RaQuaczek
RaQuaczek zadał pytanie w grze Minecraft
Server Minecraft ;3 MultiMC.pl IP: Servera: MultiMC.pl IP Ts'a: Eqipa.p Strona internetowa: multimc.pl Jaki to rodzaj serwera minecraft ? Serwer ten ma: Freebuild, Skyblock, Creative, Survival games i PvP Ale dodane będą jeszcze serwery: Parkour, Minigames, Gildie itd Dlaczego akurat ten server ? To nie jest server taki jak inne to jest MultiMC - Miła administracja - Eventy - Rozbudowana mapa PvP - Miła atmosfera - Piękne budowle - I wiele innych rzeczy o których sam możesz się dowiedzieć ! ;)
RaQuaczek
RaQuaczek zadał pytanie w grze Minecraft
Server Minecraft ;) MultiMC.pl IP: Servera: MultiMC.pl IP Ts'a: Eqipa.p Strona internetowa: multimc.pl Jaki to rodzaj serwera minecraft ? Serwer ten ma: Freebuild, Skyblock, Creative, Survival games i PvP Ale dodane będą jeszcze serwery: Parkour, Minigames, Gildie itd Dlaczego akurat ten server ? To nie jest server taki jak inne to jest MultiMC - Miła administracja - Eventy - Rozbudowana mapa PvP - Miła atmosfera - Piękne budowle - I wiele innych rzeczy o których sam możesz się dowiedzieć ! ;)
RaQuaczek
RaQuaczek zadał pytanie w grze Minecraft
Minecraft server ;) MultiMC.pl IP: Servera: MultiMC.pl IP Ts'a: Eqipa.p Strona internetowa: multimc.pl Jaki to rodzaj serwera minecraft ? Serwer ten ma: Freebuild, Skyblock, Creative, Survival games i PvP Ale dodane będą jeszcze serwery: Parkour, Minigames, Gildie itd Dlaczego akurat ten server ? To nie jest server taki jak inne to jest MultiMC - Miła administracja - Eventy - Rozbudowana mapa PvP - Miła atmosfera - Piękne budowle - I wiele innych rzeczy o których sam możesz się dowiedzieć ! ;)