R3duX
R3duX napisał na forum gry League of Legends
Pytanie o bulidy Są takie itemy które są zazwyczaj idealne na postać, jak na Annie Rod of Age i Rylay. Według mnie musisz pierw poznać mechanike postaci jeśli chcesz testować buildy własne. Jak według mnie buildy z netu są dobre tylko z 1 strony. www.champion.gg. Jest to strona po angielsku, ale łatwo się w niej rozpoznać. Pokazuje jaki jest największy winrate % w S6, jakie specjalizacje, kto jest najbardzej op na jaką linie, oraz oczywiście jakie itemki wybrać ,żeby wszystkich kosić. Jeśli chcesz możesz zostawić "+" :>
R3duX
R3duX napisał na forum gry League of Legends
Kupno bohatera Obydwoje nie są obecnie w mecie. Ale z dwojga złego wybrać bym musiał, to najprawdopodobniej będzie to Lucian. Jest bardziej mobliny, lepsze na początków, jak również pod jej koniec. Cait poza swoim dystansem i ultem nie ma w sobie dobrego. Jek chcesz kupić obecnie dobrego ADC polecam Dravena ,lub Vayne. Jeśli spodobała ci się moja wypowiedź, daj proszę "+"
R3duX
R3duX napisał na forum gry League of Legends
Syndra czy Zed na mida? Syndra jest postacią dystansową, oraz nie posiada spelli dynamicznych tylko ręczne. Tak samo Zed, lecz jest postacią na bliski dystans. Jest on bardzo mobilny ,oraz bardzo skillowy (podobnie jak Syndra). Osobiście polecam Zeda ponieważ fajniej się nim gra, oraz na pewno się nim łatwiej farmi dzięki jemu pasywce. Prosił bym o "+"