Quater
Quater napisał na forum gry Skyforge
14 poziom w 7 dni Ja wszystkie zadania, czyli 3, 14 i 25 poziom wbiłem w 3 dni, może 4. Klikałem dwa razy LPM na skrzynki i inne przedmioty w ekwipunku które dało się otworzyć, ale głównie to były właśnie skrzynki, leciało coś z nich. Najprostszym sposobem jest robienie questów, ja robiłem je z zakładki Tutorial i klikasz adventure. Wtedy cię przenosi do tych misji z Province i za to lecą punkty. Jak przejdziesz kilka takich, to klikając s+k, zakładka Capital i tam masz Cathedral i Tower of Knowledge. Za ulepszanie tego pierwszego leci najwięcej punktów, czasem skoczy 2 levele w góre, a to drugie leci mniej. Na ulepszanie trzeba mieć kase, a ją właśnie otwierasz z tych skrzynek i zbierasz z questów. Pamiętaj tylko żeby uważać przy ulepszaniu Tower of Knowledge, bo możesz mieć 13 poziom, ulepszysz i nagle ci skoczy do 15. Musisz sprawdzić ile masz Prestige Points najeżdżając myszką na level i sprawdzić ile ci punktów doda za ulepszenie. Ogólnie to questy rób i ogarnij ekwipunek, bo część można sprzedać i zdobyć takie coś, za co ci automatycznie przechodzi misje z Province, taki jakby żetonik, nie znam dokładnej nazwy sorry.
Quater
Quater napisał na forum gry Skyforge
Nie dostałem pkt !!! Na ss musi być widoczny twój nick oraz wykonane zadanie. Nick w grze musi się zgadzać z tym który podałeś tu na dogry podczas rejestracji przed rozpoczęciem pierwszego zadania. Poprawnie zrobiony screen z tej gry jest wtedy, gdy w grze klikniesz F1, wtedy pojawi się mała tabelka oraz twój nick wraz z poziomem prestiżu. Jeśli spełniłeś wszystkie te warunki powinieneś dostać punkty, jeśli nie to pisz do supportu ;)
Quater
Quater napisał na forum gry S.K.I.L.L
Jak grać w to... Exp leci również za efektywność w meczu więc musisz coś zabijać. Mi też na początku nie szło ale zrobiłem tak jak w każdej innej grze, kupiłem snajperkę. Odrazu coś zabijam, jeden celny strzał i po przeciwniku i exp leci. To zależy co kto woli, ale ja osobiście w takich grach wole snajperki od karabinów.
Quater
Quater napisał na forum gry Forge of Empires
Łaźnia publiczna Ja też mam pobraną aplikacje na telefon ale z tego co widziałem to nie pokazuje się nick na ekranie. Wysłałem zrzut ekranu z komputera dosłownie dzisiaj rano i mi nie zaliczyli, powód - brak widocznego nicku (NA KOMPUTERZE) wyraźnie na ss jest napisane - Miasto Quater
Quater
Quater napisał na forum gry Forge of Empires
Jak zrobić zadanie 3 ? cero nie znajdą się, ponieważ badania odblokowujesz za pomocą tych punktów wiedzy, one przybywają z czasem, chyba 1 na godzinę i nie można ich od tak grając zdobyć. Można je kupić za monety ale po pewnym czasie ceny będą zbyt duże
Quater
Quater napisał na forum gry Forge of Empires
Dodawanie numeru telefonu Ja mam podany numer już od pewnego czasu i nie przychodzi mi ani gram smsów. Myślę że jest to tylko funkcja bezpieczeństwa na wypadek kradzieży konta a to że dogry cię o to prosi to chodzi tylko o to żebyś uzupełnij dane profilu do końca. Pamiętam jak wypłacałem grę CS:GO jakieś pół roku temu to przyszedł mi sms w którym był kod do aktywacji gry na Steamie czyli ta ,,nagroda". Podsumowując nie będą ci przychodziły żadne płatne SMS ani reklamy.
Pamięć gry 15 GB ma, z moją prędkością pobierania pokazuje że będzie się pobierało około 7 godzin no ale 1500 punktów. Dawno nie było tutaj tyle punktów do zdobycia za jedną grę, chyba od czasów gry Dark Era. Polecam zostawić komputer na noc bo podczas pobierania nawet nie pograsz w inne gry za punkty.
Quater
Quater napisał na forum gry Ragewar
zadanie, a nick 2 pierwsze zadanie czyli zdobyj 700 i 1000 punktów jeśli chcesz zrobić ss którego na pewno zaliczą klikasz w taki zielony wianek który znajduje się w lewym górnym rogu. Następnie klikasz zakładkę GRACZE i robisz ss tej tabelki. w tabelce jest twój nick oraz punkty.
Quater
Quater napisał na forum gry Forge of Empires
sprawdzenie Ja polecam wejść w taki wianek, jakby róg zielony który jest w lewym górnym rogu ekranu zaraz obok niku. Wybierasz zakładkę Gracze i ci pokazuje twój nick, punkty oraz miejsce w rankingu. Mi przyjęli za pierwszym razem taki SS więc napewno jest dobrze. W dodatku miałem nie 700 punktów ale 717 więc takie delikatne plus minus też zaliczają ;)
Quater
Quater napisał na forum gry CrossFire
o co chodzi w zadaniach 1 zadanie polega na wbiciu ranki Private. Jest to druga ranga zaraz po tym jak się zarejestrujesz do gry, można ją wbić w 2 godziny. Gdy wchodzisz do gry i wybierasz serwer to z lewej strony powinno ci pokazywać twój nick i tą range ale bez podpisu. Obok tego okienka będzie pisało "profil" w tej zakładce masz wszystkie informacje. Jeżeli teraz zacząłeś grać to masz pewnie pierwszą range, taką uśmiechniętą żółta emotke a zaraz po niej jest w właśnie ranga private, wygląda jak silver 1 z cs'a :P