Punk911
Punk911 napisał na forum gry World of Tanks
Jak grać lightami? Czołgami lekkimi możesz grać na dwa sposoby: 1. Spotowanie pasywne: - podstawa to: siatka kamuflażowa, lorneta polowa i mała wentylacja - musisz dobrać odpowiednie: * perk 1: pierwszy perk na dowódcy to szósty zmysł, a na reszcie załogi dajesz kamuflaż * perk 2: dobierasz perki na lepszego spota: zwiad, rozeznanie w sytuacji * perk 3: na dowódcy kamuflaż a na reszcie załogi naprawa 2. Spotowanie aktywne: - podstawa to: powłoka antyrefleksyjna (osłonięta optyka), wentylacja i możesz dać stabilizator jeśli da się, a jeśli nie to możesz ulepszony system naprowadzania - musisz dobrać odpowiednie perki: * perk 1: na dowódcy szósty zmysł a na reszcie załogi robisz na lepsze strzelanie w czasie ruchu i spota * perk 2: połowa załogi na naprawę a połowa na kamuflaż * perk 3: połowa załogi na kamuflaż a połowa na naprawę. Te dwa typy opisują moją grę, i to jest tylko i wyłącznie moja decyzja, ja tylko podsuwam pomysł, ostateczne zdanie należy do ciebie.
Punk911
Punk911 napisał na forum gry World of Tanks
Faja czy hallack a moze ktos inny, kogo najbardziel lubicie? Każdy youtuber ma swoje wady i zalety: U Faji podoba mi się to że nagrywa nie na poważnie tylko na luzie i bez spiny, Faja jest śmieszny. U Hallacka podoba mi się że on dokładnie objaśnia, robi poradniki dotyczące mechaniki World of Tanks itp. Ale u NewMultiShow to według mnie on zszedł na psy i tylko się przechwala swoimi statystykami. Są też bardziej nieznani youtuberzy jak np. MrOmen, albo sirturok.
Punk911
Punk911 napisał na forum gry World of Tanks
Co mi polecacie Nie polecam IS-7, ponieważ ma słabą penetrację i każdy już zna słabe punkty tego czołgu. Polecam ci B-C 25t ale muszisz wiedzieć że ten czołg jest "trudny". Ciężko jest nim się odnaleść na mapie dla takich średnio zaawansowanych graczy.
Punk911
Punk911 napisał na forum gry World of Tanks
Czy warto wydawać pieniądze na wota ? Moim zdaniem kiedy już myślisz że będziesz grał to na samym początku warto kupić czołg, dużo ludzi kupuje czołgi premium na allegro. Tam są bardzo tanie czołgi np. JagdTiger 8.8cm za 70zł. W porównaniu ze sklepem premium to jest dwa razy taniej niż byś kupował na stronie wota.
Punk911
Punk911 napisał na forum gry World of Tanks
vk 45.02 b Gdy miałem ten czołg to woziłem na nim dosyłacz, wentylację, a trzeciego nie pamiętam ale mógłbyś zrobić perki na naprawę i kupić skrzynkę naprawczą, bo skupiacz albo stabilizator za bardzo się nie sprawdzi w tym czołgu ponieważ on jest wolny przy czym ma mały celownik to nie potrzebuje jeszcze dodatkowych modułów na celowanie.