Czy warto zmieniać postać? Warto nauczyć się grać dwoma lub trzeba postaciami, aby nie mieć zaskoczenia jak zbanują Twoją postać. Prócz Ashe na ADC bardzo dobra jest np. Sivir lub Jinx. Jeżeli ich "technika" Ci nie podchodzi możesz spróbować coś w stylu Cait, Vayne albo Jhina. Jakby nie patrzeć każda postać jest silna, tylko wszystko zależy od tego jak ją zagrasz.
pomozcie silverowi Jeżeli early game umiesz dobrze rozegrać i zdobyć parę killi to tak naprawdę każda postać jest dobra. Ale jak już tak polujesz pod Late Game to Lux, Fizz, Swain, Orianka. Co do Yasuo to odradzam, zbyt często go banują i nie zawsze ten Late Game jest dobry, ponieważ czasami wystarczy Master Yi który ma o 2/3 kille więcej i Yasuo może w gruncie rzeczy naskoczyć :)
kto jest lepszym supportem? Ja na supporcie najbardziej lubię tanki, ponieważ w późniejszej rozgrywce (czyt. mid game i late game) nie są takimi papierami jak Lux, Sona, Soraka, Nami, Zyra, Lulu. Do Ashe fajnie pasuje Thresh, Blitz, Leona i Nautilius, lecz Braum też fajnie współgra.
Kayn czy Zac Zależy jaki styl gry preferujesz. Jeżeli lubisz grać tankami z DMG to weź Zac'a, pierwsze lvl są dosyć oporowe, przez co możesz mieć jeden lvl do tyłu, ale za to ganki które można nim zrobić są po prostu piękne, jak dobrze ogarniesz tą postać to czasami przy ganku enemy nawet nie zdąży flesha użyć, a już będzie martwe. Co do Kayna jest mniej tank'owaty od Zac'a, ale za to ma mniejszy DMG. Tak naprawdę wybór postaci zależy od Twojego stylu gry, który tak naprawdę każdy ma inny ;)
Skiny Championship Raczej na 95% nie będzie skinów Championship w sklepie, jedyny sposób na zdobycie takiego skina to albo szczęście w HexTech, albo musisz wbić dywizje minimum Gold i na koniec sezonu dostaniesz Mistrzowskiego skina. Ale zawsze zostaje to 5% niepewności, bo nigdy nie wiadomo co RIOT wymyśli.
Dobry adc? To wszystko zależy od stylu gry. Każdy ma swój styl gry ADC, niektórzy wolą trudniejszych, niektórzy łatwiejszych, niektórzy już po kilku grach ogarniają te trudne postacie, a są tacy którzy nawet Sivir potrafią mieć 0/10 po 50 meczach. Na moim przykładzie ... Mam Vayne 5lvl, ale tak naprawdę do tej pory nie umiem nią dobrze zagrać, jeżeli gram na ADC to gram Dravenem który jest jeszcze trudniejszy od Vayne i 80 tyś. maestrii robi swoje ;) A na przykład jakbym miał zagrać Ashe to miałbym problem mimo że gram jednym z najcięższych i najtrudniejszych postaci (tuż obok Orianny i Syndry). Tak więc widzisz, wszystko kwestia stylu gry i chęci, ale ja z tych dwóch postaci wziął bym Cait :D
Punkty Ligowe To wszystko przez MMR. Jeżeli masz Silver 2, a Twój kumpel jest w brązie to automatycznie (nie ważne czy wygrywasz czy przegrywasz) Twoje MMR spada drastycznie w dół. A nabić MMR jest czasami dosyć ciężko, musisz mieć dobre statystyki i rozegrać kilka naprawdę dobrych meczy (wygranych oczywiście) żeby Twoje MMR wróciło do normy.
Warwick jungler Dzięki AP ma tylko większego heala z Q, a tak to jest mało opłacalne robienie go pod AP. Jeżeli chce się aż tak kombinować z dużym healem z Q to można z niego zrobić hybrydę AP/AD tak jak to robiło się z Shaco w S6, lecz nie polecam ;)