Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Punkty honoru - atakowanie graczy Miejsca w rankingu ogólnym nie mają znaczenia, o tym czy walka będzie honorowa czy też nie decydują pkt w wojsku ( np gracz top1 będzie miał 3x mniej pkt w wojsku niż Ty i jeśli go zaatakujesz to będzie walka nie honorowa ) Także atakuj żółtych bo na plus dostaniesz honor oraz bandytów bo dostaniesz chyba nawet więcej :D Za białych na minus i zielonych ( jeśli zrobi się zielony podczas lotu dostaniesz jeszcze więcej ujemnych pkt honoru )
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Jakie budowac statki? Nie zapominaj o dużej ilości Lekkich myśliwców ( mięso armatnie ) zdarza się że nawet niewielka ilość tych statków zmieni wynik starcia a także pamiętaj o krążownikach do kasowania lekkich myśliwców przeciwnika do tego okręty wojenne i pancerniki to najczęstrze wykorzystywane statki do atakowanie, gwiazdy śmierci lecą we własnym układzie 5 h w jedną stronę więc dobre do obrony i niszczenia księżyców raczej a niszczyciele i bombowce dobre na bunkry ale dużo spalają deuteru.
Jak zdobyc profil kierowcy "Dużo nie straciłeś" jeśli poświecił dużo czasu w staranne malowania aut to nie masz racji :) Ale fakt po pobraniu serwera offline masz nieograniczone środki jak SB czy IGC, do tego każde auto w grze nawet edycje specjalne czy vauxhall monaro którego Twórcy nie potrafili dodać do dilera aut. Zostało również poprawione to niesprawiedliwe nitro w autach, teraz każde auto ma jednakowe nitro. A co do pytania to jak pobierzesz pliki do gry offline to tam już jest profil gracza, możesz zmienić mu nazwę, poziom, obrazek.
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Teleport ? Na 1 poziomie telepka możesz go użyć 1 raz w ciągu godziny a co do Twojej odpowiedzi "to nie zrobi sie fsa z sura" polecam zrobić fs z sura bo wyfarmią to Ci :P
Zostałam zablokowana Równie dobrze mógł ją ktoś na speed hacku popchnąć na dragu i ban gotowy... Jest projekt nad wersją offline oraz prywatne multi, nie mam pojęcia jak to będzie działać a co do zbanowanego konta można je wyciągnąć i prawdopodobnie będziesz mogła na nim grać offline, poczytaj o programie "exceed" na yt jest filmik jak tego używać, nagrał to polak więc śmiało będziesz mogła zadawać pytania jeśli coś będzie nie jasne. A unban nie dostaniesz od supportu 8 dni przed zamknięciem gry. Spróbuj się zalogować ostatniego dnia :P Może support odbanuje wszystkich w co wątpię :P
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Grawitony - rozwój..... Bajer nie wprowadzaj ludzi w błąd , na każdej planecie na pozycji 1 - 15 wydobycie metalu i kryształu jest identyczne, tylko wydobycie deuteru jest inne - im dalej od słońca tym większe. Grawitony najlepiej robić na pozycji 1-4 ale to małe planety są ( mało pól pod zabudowę) Do tego mieć nanity na min 3 lvl i stocznie na 12 (żeby szybko się budowały satelity ) i proponuje zebrać surowce tak aby wyprodukować satelit w jednej serii a nie na "raty" dodatkowo z kontenerów które można kupić u handlarza pozbieraj sobie skracacze do stoczni to wszystko uda Ci się zrobić w kilka minut.
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Ilość zagrabionych surowców- problem Może obrońca wykorzystał surowce na budynek, badanie, stocznie ? Albo padły Ci transportery w walce :P Dodatkowo atakując zielonego gracza ( czasem podczas lotu robi się zielony ) dostajesz 25 % łupu i ujemne ph Na białego 50 % łupu i ujemne ph Żółty 75 % łupu i dodatnie ph Bandyte 100 % łupu i dodatnie ph Czerwonych silniejszych od siebie nie atakowałem ale jeśli nie będzie taki bandytą to 75 % łupu a jak bandyta to 100 % łupu.
Które medale można zdobyć samemu <tzn. grać samemu w pokoju>? Wiem o medalu "mistrz miecza" , najłatwiej go zdobyć grając cały czas zombie schron, tam nalicza Ci zabójstwa z broni białej nawet jak działka zabijają zombie, przynajmniej ja tak zrobiłem to osiągnięcie, mogło się zmienić po aktualizacjach bo naprawiają błędy i to widać :) Łatwo zdobyć medale ( ale nie samemu w pokoju ) "łowca głów" czy "boski" polegające na strzelaniu do innych.