Czemu nie mogę połączyć się z chatem? W grze występuję u mnie (i tylko u mnie, bo u siostry na sąsiednim komputerze nie ma takiego błędu) błąd przez, który nie mogę połączyć się z chatem. Piszę cały czas "podłączony" -> "leaving chatroom" -> "niepodłączony" -> "podłączony" ... Kiedy już połączę się na dłuższy czas to nie mogę nic napisać, a raczej moje wiadomości się nie wyświetlają. Pomocy!
Percussor
Percussor zadał pytanie w grze Warframe
Poszukuję sojusznika! Szukam sojusznika do wspólnej zabawy w warframe. Mam lvl20, mój nick w grze to: Percussor666, szczególnie potrzebuję pomocy do misji z bossami oraz do odblokowania innych planet. Nie wymagam niczego oprócz kultury osobistej i chęci do współpracy :) Opcjonalnie można też dołączyć do mojego klanu, który dopiero się rozwija, ale jest aktywny, a naszym celem jest zabawa.
Percussor
Percussor zadał pytanie w grze Warframe
Jak odblokować uran? Chodzi mi o pełną odpowiedz. To znaczy gdzie na poprzednich planetach, na jakiej misji itd. Mam odblokowane 4 lokalizacje: "wenus", "ziemia", "merkury" i "pustka" oraz skończone 2 pierwsze kampanie: "nagroda Vora" i "po przebudzeniu"