Pawos
Pawos zadał pytanie w grze League of Legends
Mistrzostwa Świata 2015 W tym roku mistrzostwa mają być organizowane podobnie do tych z 2014, gdzie rozgrywki będą się odbywały w rożnych miastach/krajach. Niektórzy z was już wiedzą iż tegoroczne mistrzostwa odbędą się w EUROPIE. Czy myślicie ze Polska ma szanse na hostowanie jakiejkolwiek rozgrywki? Podajcie tez inne kraje które waszym zdaniem mają wielka szanse na hostowanie tegorocznych Mistrzostw Świata! Moim zdaniem duże szanse że finał odbędzie się w Londynie, Anglia a reszta to pewnie gdzieś Niemcy/Holandia czy też Szwecja. ;)
Pawos
Pawos zadał pytanie w grze Plemiona
plemionamapa.pl Wchodziłem na taką fajną stronkę plemionamapa.pl gdzie można było zobaczyć całą mapę jakiegokolwiek świata lecz wczoraj przestała ona mi działać :( Czy to tylko u mnie czy u was też nie działa? Znacie jakieś podobne stronki gdzie mogę sprawdzić kiedy ktoś był ostatnio aktywny? Do jakiego plemiona należy itp... ?
Pawos
Pawos zadał pytanie w grze League of Legends
Lux jako adc? Widzialem ostatnio lux jako ad carry.. na poczatku przegrywali linie ale po 30 minutach potrafila rozpuszczac przeciwnikow w pare hitow... Graliscie kiedys z albo przeciwko adc lux? jak tak to jakie mieliscie doswiadczenia?
Pawos
Pawos zadał pytanie w grze League of Legends
Kombo na bot-lane Ostatnio zauwazylem ze popularne jest kombo Alistar + Lucian.. Duze obrazenia, cc-ki tez niczego sobie nie widzialem by to kombo przegralo linii jeszcze.. Czy znacie jeszcze jakies dobre postacie ktore dobrze ze soba dzialaja na bota? (adc + suppot)
Pawos
Pawos zadał pytanie w grze League of Legends
NAgrywanie potrzebny mi jakis fajny programik do nagrywania meczy w lolu by nie spowalnial mi gry i załączalo sie automatycznie tak jak w LoLRecorder.. nie uzywam tego juz od jaiegos czasu bo bugi byly, program ten nie dzialal ;/ jak ktos to uzywa i mu dziala to o link do sciaganie tez poprosze :)