Pawel94
Pawel94 napisał na forum gry
Dyskujsa o Lore World of Warcraft Ja zacząłem przygodę z WoWem od Wotlk i dla mnie osobiście jest i był to najbardziej interesujący i wciągający dodatek, ten cały klimat, król lisz, northrent i ta muzyka <3 cata i pandaria też fajne, ale wotlk jak na razie przebił wszystko, zapowiedziany mamy teraz kolejny na lato - Legion i zapowiada się naprawdę obiecująco, powrót Illidana, nowa klasa Demon hunter,nowe tereny i ogólnie zmieniona mechanika pvp oraz gearu :)
Pawel94
Pawel94 napisał na forum gry
world of warcraft pierwysz priv - nexus pozniej molten, gralem najpierw paladynem pozniej magiem na privach, potem wbilem na global zrobilem maga mam maina na burning legionie 90 lvl teraz i zamierzam wrocic, szczegolnie na ten dodatek "legion" ale to jeszcze z rok
Pawel94
Pawel94 napisał na forum gry
jaka klasa dla? Jeśli mam doradzić to graj taką klasą która najbardziej ci odpowiada i nie patrz która lepsza bo przedwszystkim to liczy się skill, ogarnięcie klasy przez gracza. Do dranei pasuje paladyn,szaman,może warrior ale to tylko moje zdanie, wybrać można co innego, nie robi znaczącej różnicy.
Pawel94
Pawel94 napisał na forum gry
Najlepsza klasa dla nowicjusza. Najlepiej pograc kazda klasa do tego min 10lvl i zobaczyc jaki styl najbardziej odpowiada, kiedys najlatwiej gralo sie paladynem ale teraz znacznie uproscili gre pod tym względem
Pawel94
Pawel94 napisał na forum gry
Expienie i sprzęt. Najszybciej się wbija lvl robiąc instancje a w między czasię jak się czeka na grupę robić questy, o dobry sprzęt na początku może być ciężko, kupuj co możesz najlepszego u npc, reszte dostaniesz z questow i instancji, no i jesli masz gold najlepsza opcja to kupienie heirlomow czyli itemkow skalujących sie z lvlem i dodajacych bonus do expa.