PaniWody
PaniWody napisała na forum gry Warface
Poziom szalony jak i czym pokonac Jeśli idziesz z randomowymi graczami i chcesz się na coś przydać: - uzbieraj pancerz i hełm watażki na klasę, którą lubisz grać(odnawia ci to życie i pancerz, bardzo przydane na pve kiedy zostaniesz sam, możesz się schować, chwile odczekać i masz 100% życia i pancerze) - nie wydawaj monet życia(te dzięki którym ożywiasz się, gdy padniesz na pve) - nie strzelaj w innych graczy na tej misji - wykonuj bonus. Informacje o nim znajdziesz pod przyciskiem "Tab". Jeśli jest tam zabijanie z noża lub defibrylatorem nie wykonuj go, jeśli obaczysz że ktoś z twojej drużyny stara się go zrobić - pomóż mu. - staraj się strzelać tylko w głowę, szybciej zabijesz, dostaniesz więcej punktów co przedkłada się na korony. - Trzymaj się z tyłu drużyny, nie leć do przodu. - jeśli widzisz tarcze stań pod ścianą, nie powali cię, a ktoś z drużyny ci pomoże. Takich rad jest bardzo dużo, jednak wszystko zależy od drużyny. Możesz mnie dodać do znajomych w warface, a pomoge ci przejść. Nick mam taki sam, PaniWody
PaniWody
PaniWody napisała na forum gry Warface
Kooperacja w tej grze? Co dzień możesz zrobić 5 misji. 2 normalne, 2 trudne i 1 szaloną. Możesz je dziennie robić kilka razy, jednak za zrobienie pierwszy raz dostajesz dodatkową premie. W grze są też "Operacje specjalne". Cyberetyczna horda (normalna, normalna i szalona), Wielka biel, Earth Shaker(normalna, trudna, szalona). Kiedyś był jeszcze Maraton jednak został wycofany.
PaniWody
PaniWody napisała na forum gry Warface
Warface kilka pytań 3. Kupuje sie za PLN tzw. Kredyty w grze. Za nie możesz kupić bronie, konta VIP, skrzynki z ekwipunkiem, granaty, lepsze dodatki do postaci. Głównie ludzie kupują za nie konta vip, dzięki czemu szybciej nabijaja lvl i dostają więcej kasy w grze. Dolarów. Za dolary losują dobre bronie z losowych skrzynek. 4. Gorąco polecam. Jak chcesz pograć, dodaj do znajomych mnie na grze: PaniWody
PaniWody
PaniWody napisała na forum gry Warface
Jak najszybciej wbić level ??? Najszybciej nabijesz lvl jak kupisz sobie konto MEGA VIP, ale jest drogie. Ok. 120zł miesięcznie. Nie spinaj się o lvl, tu liczą się umiejętności, a lvl sam sie nabije. Jednak jeśli już Ci na tym zależy to graj dużo misji "SZALONY", jednak są one bardzo trudne. Co dzień rób wszystkie misje: - 2x nnormalna - 2x trudna - 1x szalona Za dzienne przejście masz bonus do kasy, expa i odblokowania ekwipunku. Za wygrane potyczki pvp masz więcej expa niż przegrani. Powodzenia
PaniWody
PaniWody napisała na forum gry Warface
Kooperacja w tej grze? Tak. Max 5 graczy na 1 misje może wejść. Do przejścia ich niezbędna jest współpraca, pomaganie sobie nie tylko przy podnoszeniu kogoś z ziemi, ale też trzeba dobrać odpowiednie klasy.
PaniWody
PaniWody napisała na forum gry Warface
Porównianie strzelanej FPS Warface jes młodsza niż Ghost recon. Mniej wymagająca, ma więcej trybów gry i bardziej liczy się skill niż kasa(PLN) władowana w grę, czy poziom. W GRP liczy się bardzo kasa jaką inwestujesz. Polecam warface. Jeśli chodzi o blacklight retribution to nie grałam.
PaniWody
PaniWody napisała na forum gry Warface
tłumy cheaterów Sporo ich. Głównie ruscy i dzieciaki, którzy nie potrafią pogodzić sie z przegraną. Przez to odechciewa się grać, ale jak masz klan to zawsze można grać przeciwko sobie i wtedy się nie denerwujesz.
PaniWody
PaniWody napisała na forum gry Warface
jak dobrze grać Polecam dołączyć do klanu polskiego. (Np. odezwij się do mnie). Oni wytłumaczą Ci wszystko krok po kroku, pokażą taktyki najlepsze bronie i będą z tobą grać :)
PaniWody
PaniWody napisała na forum gry Warface
Kooperacja Graj tym czym lubisz, jednak miej uwagę na to jakie profesje wybierają inni gracze. Staraj się by drużyna była zbalansowana co podniesie waszą siłę.
PaniWody
PaniWody zadał pytanie w grze Khan Wars
Poprawne screeny. Wygląd. Witam. Może mi ktoś podać link do screenu jak powinny one wyglądać? Musi być w nich pasek z serwisu dogry.pl z naszym nickiem? Wysłałam kilka screenów i od 2 dni nie ma odpowiedzi, na poczcie też nie mam zadnej info. że zostały odrzucone.