PanLysyDziad
PanLysyDziad napisał na forum gry Khan Wars
Ta gra jest niemożliwa wie ktoś jak w nią grać i jak wykonywac zadania i robic skrimszoty ? Ja jak robilem te zadania to caly czas klikałem na taką książeczkę u dołu ekranu i klikałem pokaż mi. Screenshoty robisz klikając przycisk na klawiaturze z napisem "PRTSC", albo sam ten przycisk, albo z przyciskiem "CTRL", albo z "FN" albo "ALT", a żeby go zapisać otwierasz painta, klikasz wklej i zapisujesz ten obrazek. Mam nadzieję że pomogłem :)
Zadanie 1 nie wiem jak wykonać Musisz wejść w budynek magistracki (ten którego uzywaleś w tutorialu do budowania) i musisz znaleźć pod zakladką wojenne uniwersytet wojenny i kliknąć buduj tyle razy aż będzie miał poziom 2. (sam uniwersytet wojenny znajduje się na wschód od budynku magistrackiego nad zwykłym uniwersytetem, na nim jest napisany lvl).
dlaczego nie mam zadań ? Musisz wcisnąć zagraj i się zarejestrować w tym linku który się otworzył (ten link jest z nakładką serwisu dogry.pl). Inaczej serwis dogry nie będzie wiedział czy ty się na pewno zarejestrowałeś czy np. kolega si wysłał screeny a ty jesteś mistrzem photoshopa i podmienisz jego nick na swój.
PanLysyDziad
PanLysyDziad napisał na forum gry AION
jak zdobyć ducha powietrza ? Musisz być magiem z podklasą zaklinacz. Wtedy (na elyosach bo nwm jak na asmo) idziesz do verteronu, do twierdzy na poludniowy wschod mapy i tam duszki ubijasz w ktorych mozesz znaleść zaklęcie przywołujące tego ducha.
PanLysyDziad
PanLysyDziad napisał na forum gry AION
Czy aion jest płatny O momentu hostowania w gameforge jest darmo. Nawet nie trzeba się za bardzo przejmować mikropłatnościami bo i za zwykle kinah mozesz kupic aion coinsy za ktore mozesz kupic np konto premium lub inne gadgety typu zmiana płci lub lepsze skrzydla.