Paclett
Paclett dodał zdjęcie
Nieźle, dogry robi ludzi w bambuko. Zbierałem pkt z reklam i w nagrodę dostałem bana. Tak wygląda ich panel. Nie warto było, nara.
Zbieranie pkt jest zbugowane czy naprawdę za gry są tak śmieszne ilości punktów? Jakaś gra za komplet zadań daje 8 pkt. Serio? >.<
"Odrzucono obrazek w grze: Sparta: War of Empires Powód: Przepraszamy ale w związku z naszą polityką zapobiegającą oszustwom nie możemy zaakceptować wyników wychodzących poza ramy określonego zadania"
9 level osiągnąłem w niespełna 10 minut od rozpoczęcia rozgrywki (poziom 20 - wg forum do 3 zadania w ciągu niecałej godziny, polecam zagrać osobiście i się przekonać), stąd screen wyprzedzający założenia zadania. Bez wątpienia wielu dogrowiczów expi na zaś, aby nie marnować czasu. Na stronie głównej serwisu nie znalazłem wzmianki o nowościach w kwestii "polityki zapobiegającej oszustwom" - domyślam się, o jakiego oszusta chodzi - w rankingu listopada pewien jegomość miał dużo ponad 100 000 pkt w ciągu niespełna miesiąca po czym zniknął. Pewnie na skutek odkrycia jakiegoś hacka. 😉 Niemniej takie niespodziane traktowanie reszty społeczności serwisu jest po prostu nieuczciwe. Rozumiem chęć egzekwowania sprawiedliwości, ale Panie i Panowie, nie w ten sposób. Stąd moja prośba (i zapewne niejednego dogrowicza też) o ponowne rozpatrzenie tego, kolejnych i innych w ogóle zadań pozytywnie. 😄 Nie wydaje mi się, aby narzucanie sztywnych restrykcji na zadania (w tym levelowanie) zachęcało do ich wykonywania - w końcu gry włącza się po to, aby sobie trochę pograć zamiast czaić się ze stoperem w ręku. 😃 Ufam, że moderatorzy i administratorzy to bądź, kto bądź, ale ludzie rozumiejący misję branży rozrywkowej. 😃

Pozdrawiam, Paclett.
PS: Powodzenia w ściganiu cwaniaków na mniej uderzające w cywili sposoby. 😉
PS2: ciekawostka: w grze Star Conflict zadanie nr 1 staje się NIEWYKONALNE przez tą (mam nadzieję krótką) zmianę.
  • Paclett

    Paclett PS: uwaga techniczna - tak, jeszcze trochę grałem i mam screen z 20 poziomem. Wysłany do, mam nadzieję, pozytywnej już oceny.

    03.12.2015, 00:31
wtf zadanie 2 screen Witam, ten screen został niesłusznie odrzucony, tu cytat: "Odrzucono obrazek w grze: Sparta: War of Empires Powód: Przepraszamy ale w związku z naszą polityką zapobiegającą oszustwom nie możemy zaakceptować wyników wychodzących poza ramy określonego zadania" 9 level osiągnąłem w niespełna 10 minut od rozpoczęcia rozgrywki (poziom 20 - wg forum do 3 zadania w ciągu niecałej godziny, polecam zagrać osobiście i się przekonać), stąd screen wyprzedzający założenia zadania. Bez wątpienia wielu dogrowiczów expi na zaś, aby nie marnować czasu. Na stronie głównej serwisu nie znalazłem wzmianki o nowościach w kwestii "polityki zapobiegającej oszustwom" - domyślam się, o jakiego oszusta chodzi - w rankingu listopada pewien jegomość miał dużo ponad 100 000 pkt w ciągu niespełna miesiąca po czym zniknął. Pewnie na skutek odkrycia jakiegoś hacka. ;) Niemniej takie niespodziane traktowanie reszty społeczności serwisu jest po prostu nieuczciwe. Rozumiem chęć egzekwowania sprawiedliwości, ale Panie i Panowie, nie w ten sposób. Stąd moja prośba (i zapewne niejednego dogrowicza też) o ponowne rozpatrzenie tego, kolejnych i innych w ogóle zadań pozytywnie. :) Nie wydaje mi się, aby narzucanie sztywnych restrykcji na zadania (w tym levelowanie) zachęcało do ich wykonywania - w końcu gry włącza się po to, aby sobie trochę pograć zamiast czaić się ze stoperem w ręku. :D Ufam, że moderatorzy i administratorzy to bądź, kto bądź, ale ludzie rozumiejący misję branży rozrywkowej. :D Pozdrawiam, Paclett. PS: Powodzenia w ściganiu cwaniaków na mniej uderzające w cywili sposoby. ;] PS2: ciekawostka: w grze Star Conflict zadanie nr 1 staje się NIEWYKONALNE przez tą (mam nadzieję krótką) zmianę. Takie coś wysłałem na screenie, mam nadzieję, że zrozumieją. To niefajnie zdecydowaną większość zwykłych graczy zostawiać z niczym, bo 1 cwaniak się znalazł. D:
Jak widzę pytania na forach, gdzie temat lub treść zawierają nadmierną liczbę znaków interpunkcyjnych (np. ??????) to mam ochotę strzelać. :D
Paclett
Paclett napisał na forum gry Tanki Online
Ile się robi zadania? Mi tam średnio wchodzi 1000xp/h, używam Railgun/Twins+Dyktator w trybach CTF lub TDM. SS wymaga 12300xp, co daje 10-20h łącznie (zależy, jak leży) - zadanie da się zrobić nieambitnymi meczykami w kilkanaście dni. :P Tylko nie marnuj czasu na mecze z małą ilością graczy.
Paclett
Paclett napisał na forum gry Dark Era
Najprostsza gra na świecie. W dungeonach też można korzystać z trybu walki automatycznej [Z]. Naprawdę, samemu trzeba uzupełniać mikstury i klikać OK, żeby ludzik biegał podczas daily quest. Ja to robiłem tak: daily dungeon EXP (tam jest mapka do przejścia i 30 fal wrógów i boss); później 20 daily quest (tu trzeba klikać OK :v), więc polecam doglądanie farmienia na przemian z jbzd :P; później na górze w ikonkach musicie wyklikać claim exp (nie pamiętam gdzie dokładnie :/) - tam chyba z 1kk+ exp można wykupić za zwykłe monety; później główne zadania. W trakcie tego wszystkiego zabijajcie Elite Commanderów (chyba tak się nazywali) - lecą z nich Hidden EXP Orb - takie zielone cosie dające EXP (nawet 1,5kk) za zjedzenie. Na koniec możecie jeszcze wykupić mikstur i wysłać postać na grind i zminimalizujcie grę (tylko dobrze się ustawcie, żeby zabijać po 10 mobów na raz). Chyba tyle, więcej nie pamiętam - średnio wbijałem 1,5 lvl dziennie w lvl od 48-60 niespecjalnie się przykładając.