Nie ma dwóch słów mimo podwyzek portal i tak jest kapitalna sprawą i czyni duże postępy. Jak ktoś pamieta jak bylo na poczatku to jest mega progres jeśli chodzi o screeny zaliczanie zadań itp. Szkoda mi tylko tych ludzi ktorzy mieli dużo punktów i nie wiedząc o podwyżce nie zdążyli ich wymienić po starych cenach. Myślę że komunikowanie o tym bynajmnie pare dni wcześniej byłoby idealnym rozwiazaniem. Sam zawdzięczam portalowi zakup dwóch czołgów premium o łącznej wartości ok 400zl. na które normalnie szkoda by mi było wydać taką kwotę.
Pozdrawiam załogę i proszę też o zrozumienie dla ludzi którzy o zmianach dowiedzieli się dopiero na własnej skórze z braku wiedzy.
Witam czy jest tu jakiś moderator który może rozwiązać pewną pomyłkę???????
  • PIPPENzabrze

    PIPPENzabrze no masakra 5 raz odrzucają mi screna z 2 zadania i nagle piszą ,że gra zarejestrowana poza dogry.pl . Normalnie szok a odznakę i 1 zadanie sam sobie nadałem.Proszę o garnij to bo szalu dostaje .Mam już ponad 130 odznak a wasz system myśli ,że nie znam zasad.

    01.12.2015, 16:30
  • Jurix

    Jurix Dziś lub jutro będę odpisywać na pw.

    01.12.2015, 16:27
czy opłaca się w to grać ? Fajna gra założyłem konto poprzez portal -standardowo - dostalem odznakę ,zrobiłem 1 zadanie dostałem pkt, a jak wysłałem drugie zadanie to mi piszą ,że konto nie zalozone przez portal .Tak jakbym tu gral 1 dzien normalnie chore te ich systemy bądź ludzie bez wiedzy.