OxOen
OxOen zadał pytanie w grze League of Legends
Lulu Pod Tanka ? Witam, mam kilka pytań odnośnie Lulu tank. Jest to opłacalny wybór ? Czy jednak nie ? Czym się różni support od tanka ? Co lepsze dla lulu ? Warto iść pod tanka ? Co traci nasza postać przez tą decyzję ?
OxOen
OxOen zadał pytanie w grze League of Legends
Lulu i Lux Witam. Kto Waszym zdaniem jest lepszym supprotem ? Lulu ? Lux ? Czemu tak uważacie, co ja pozytywne w postaci a co negatywne ? Przecież Lux ma tylko ochronę, a Lulu ma ulti który daje, życie i spowolnienie, może przemienić przeciwnego bohatera w zwierzaka, i dać ochronę swojemu, czemu tak się dzieje, że nikt jej nie bierze na supporta ? Ktoś nią gra ? Lulu można też na ad, ale czy to się opłaca ? Czy lepiej iść pod supporta ? Może tanka ?
OxOen
OxOen zadał pytanie w grze League of Legends
Tresh Witam. Otóż mam kilka pytań odnośnie tego supporota. Jak go budować ? Od razu pod tanka ? Czy jakoś inaczej ? Nigdy nie grałem supportem więc nie wiem. Z tego co wiem, support oddaje farme i ma ok 5/10 minionków bez gry późniejszej. Jakie runki na tego supporta ? Jakie specjalizacje ? Warto nim grać ?
OxOen
OxOen zadał pytanie w grze League of Legends
Soraka kilka pytań Otóż ostatnio chciałem sobie pograć supprotem, jako nigdy nie grałem soraką to chciałem popatrzyć sobie build na nią. I mam pytanie, czy jako wsparcie mam iść też pod obronę ad ? Czy tylko ap ? W jaki przedmiot najlepiej inwestować na początku ? Czy lubicie tą postać ? Czy opłaca się grać z cait/vayne/miss ?
OxOen
OxOen zadał pytanie w grze Zoomumba
Jak rozpocząć grę w zoomumba ? Od bardzo dawna nie grałem w tą grę. Chciałbym się dowiedzieć jak szybko wybić się z niższych poziomów, co kupować , jakie zagrody dla zwierzątek co ulepszać, co opłaca się robić w zoo a co nie. Czy dało by się wbić 20 poziom w 1 miesiąc ?
OxOen
OxOen zadał pytanie w grze League of Legends
Pytania odnośnie postaci Caitlyn Otóż pojawiła się w rotacji, zacząłem nią grać, jest super. A chciałbym zacząć nią grać, a to moje pytania : 1. W co iść ? Na początku ? 2. Jak stawiać te miny ? 3. Jaka linia ? 4. Czemu ochrona i błysk a nie podpalenie i błysk ? 5. Jaki build mniej więcej polecacie.
Jak będzie wylądał ? Jak będzie wyglądał Event Wielkanocny ? Będą jakieś dodatkowe zadania ? Jakieś itemki ? W kształcie jajek ? Pisanki do zbierania ? Nowe potwory ? Możliwość zaatakowania jakiegoś potwora w grupie ? ;) Nie mogę się doczekać dlatego pytam :D
OxOen
OxOen zadał pytanie w grze League of Legends
Malzahar ad ? Chciałem sobie teraz zagrać postacią ap. Oraz popatrzyłem sobie build na mobafire, a tam Malzahar ad ? Zdziwiłem się, zawsze go widziałem pod ap, nigdy pod ad. http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/ad-malzahar-the-true-power-of-the-voidlings-197526 A tu build, przecież on jest magiem... Co o tym sądzicie ? Warto spróbować ? Czy jednak nie ?
OxOen
OxOen zadał pytanie w grze League of Legends
Kilka pytań odnośnie postaci Vayne Otóż w rotacji co teraz jest postać Vayne, bardzo mi się spodobała. I mam kilka pytań odnośnie tej postaci. 1. Na jakiej linii się najbardziej spisuje ? 2. Czy warto iść w % do pż ? Czy akurat lepiej w szybkość ataku + 15% + obrażenia ? Albo 15% + 12 % (chodzi o 12% <- krwiopijec , 15% <- ostrze zniszczonego króla) 3. Jaki najlepszy wg Was build ?