Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
Pomoc w wyborze klasy :) Lol.. Kler w DPS jest dobry ale trzeba go ogarnąć.. Jeśli sądzisz że sorc ma dużo skilli to z klerem nawet nie zaczynaj.. Kantor potrzebuje bardzo dobrego eq żeby coś ubić - oczywiście mówię tu o postaci 65+. SM wydaje się łatwy ale wyzwaniem będzie samo dobrnięcie do 66+ ( u niego DPS tworrzą DoT-y ) a nie jedno potężne uderzenie jak u np sorca. Pomijając resztę - bard jest prosty w obsłudze jak budowa cepa. Do tego się leczy przywraca manę sobie i całemu party. E-Tech jest również przyjemny w grze - na początku nie wydaje się groźny ale przy średnim eq nawet do pve może cię roznieść na strzępy w kilka sekund.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry World of Tanks
Czołgi średnie Każdą. Tylko wybierając MT weź pod uwagę nowe zmiany które wchodzą z aktualizacjami - już nie będzie się dało kampić MT z krzaków - trzeba będzie brać aktywny udział w bitwie.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
Szukam legionu Tak, można zaoferować. Legion to ludzie którzy ze sobą rozmawiają, pomagają. I to nie na zasadzie weź daj XX kk kinah tylko głównie służą wiedzą. Polecam szukać dobrego legionu - nie byle czego byle dużo osób było bo zazwyczaj kończy się to odejściem z gry i niesmakiem.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
Szukam legionu I niewiele go widać / słychać.. i to że ma dużo 65 lvl nie oznacza że jest dobry. Pytanie ile ma aktywnych członków i co jest w stanie sam zrobić / zaoferować graczowi.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
AION wymagania Zajmuje stosunkowo niewiele bo tylko 33 GB. Sęk w tym że w trakcie ściągania i instalacji wymaga co najmniej 90 - 100 GB wolnego miejsca.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
Kamień many atak +1 Weaving się używa do tego żeby podnieść statystyki krytycznych uderzeń i skrócić animację skilli. Czyli używając skilla na asasynie wciskamy jednocześnie klawisz skilla i auto-atak (domyślnie C - jako atak/działanie). Wtedy na asasinie wchodzi skill i 2 uderzenia (dwie bronie) w tym samym czasie.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
EterTech vs strzelec OK. Zmiana zdania. Zrobiłem z ciekawości puszkę na 65.. tech to jakaś maskara. Jako tank daje radę - niestety bardzo często przebijam aggro tanka. Ilość hp wystarczy żeby przeżyć bułę od hypka - bez żadnych kamyków w hp. W secie i stygmach PvE zamiata graczy na mass pvp. Zmieniam mojego maina na techa.. szkoda się męczyć czymś innym..
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
Wymiana punktów Mam konto podobny czas jak Ty i gwarantuje ci że nie było takiej opcji. Jeśli chcesz się dokładnie dowiedzieć polecam pytanie do Supportu - tam na 100% odpowiedzą ci że nie było, nie ma i nie będzie takiej opcji. Jest inny serwis który oferuje taką opcje.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
Aethertech zbroja Kolcza. Kamienie many wzmocnienie magii - gdyż to klasa magiczna.. a używa zwojó z mieczykiem na szybkość ataku. DO tego zbroja musi mieć owo wzmocnienie magii oraz wzmocnienie gniewu na + a nie na -. Zwróć też uwagę na fakt iż zbroje devanion ( 46 lvl misje oraz 56 lvl misje ) są pod kleryka i kantora a nie pod Etertacha. To samo tyczy się zbroi z eventu Mee - o ile miałeś okazję go zdobyć. W zasadzie gram 3 dni tą klasą i już wiem iż nie bardzo znajdziesz pomocne informacje. Proponuje w rankingu znaleźć jakiegoś ogarniętego gracza i się go zapytać. O ile nie jest zajęty to może nawet ci podpowie co nie co.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry World of Tanks
Help ziomki A grałeś kiedyś BEZ haków skoro już padło takie stwierdzenie? Normalnie odbywa się to tak że wchodzisz do bitwy strzelasz DO PRZECIWNIKÓW ( sam oczywiście a nie na bocie ), zdobywasz EXP i dzięki niemu odblokowujesz czołgi.. To może napisz jak to było w TWOIM wypadku? Włączałeś grę + bot a sam szedłeś oglądać film?
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
Jak mam wydostać się z Poety do Sanctum? idź za ścieżką na mapie - klawisz M ( później jak chcesz więcej widzieć i mieć mapę pod ręką to na prawej ramce masz taki mały znaczek w kształcie okienek - klikasz i mapa staje się mniejsza i przeźroczysta ) aż dojdziesz do "miasteczka". Po drugiej stronie od wejścia masz teleportera - on cię przeniesie do Sanctum i gdzie indziej. Polecam następnym razem ( po przybyciu do Verteronu ) użyć obelisku - tam się możesz "przypisać" i nie będziesz musiał zaczynać w Poecie.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry World of Tanks
STA-2 czy FCM 50t? Mam STA-2 i może szałowej załogi jeszcze na nim nie zrobiłem ale czołg ma pazur.. Prawda jest taka że po buffie można na spokojnie walczyć na X tierach - oczywiście bez szarży. Jak cię rzuci na topkę to można trochę poszaleć. Czołg papier i wchodzi w niego wszystko. Czasem mam wrażenie że ma się ciężko zebrać ale ogólnie gra się nim przyjemnie choć nie wybacza błędów.
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
jak zrobić? To po kiego piszesz..Najpierw sprawdź a potem pisz. Zresztą obawiam się że z takim podejściem raczej długo tu nie zabawisz - chodzi oczywiście o Aion-a..
Otaku84
Otaku84 napisał na forum gry AION
Jak w tej grze zdobyć mięso ? Polować na dane zwierzęta - Kures, strusiak, etc.. lub kupić na aukcji. Oczywiście pierwszy sposób działa o ile masz nie więcej niż +-10 lvl od zwierzaka na którego polujesz a drugi - o ile masz GP i ktoś akurat to mięso wystawia. Zawsze możesz jeszcze zlecić komuś upolowanie danej ilości mięsa za uzgodnioną cenę.