Olas1862
Olas1862 napisał na forum gry World of Tanks
Na co patrzeć wybierając działo nie można patrzeć na 1 parametr. KAŻDY jest ważny. To co jest najważniejsze w danym czołgu zależy głównie od tego, jak się nim gra. Snajper z 2 linii musi mieć celne działo które pozwoli mu trafiać w słabe punkty, natomiast czołg szturmowy nie potrzebuje celności - tam liczy się alfa. Albo po co komu med, który ładuje 15 sek bo ma założone działo z HT. Myślę tutaj konkretnie o t-44 z działem 122 z IS
Olas1862
Olas1862 napisał na forum gry World of Tanks
Ktora premka VI tieru lepsza ? mam oba i su-100 Y jest przyjemniejsze w grze. Jak rzuci Cię na topie, co się dosyć często zdarza to niektóre czołgi jesteś w stanie ściągnąć na 1 strzał :D a to daje wielką frajdę :D Co do zarobków to oba pod tym względem są bardzo podobne, jednak dicker ma mniejsze koszty pocisków co jest zauważalne.
Olas1862
Olas1862 zadał pytanie w grze War Thunder
Japońskie bombowce Witam. Mam zbadane amerykańskie bombowce i latam głównie nimi bitwy realistyczne. Słyszałem że Japońskie bombowce nie są zbyt dobre do bitew realistycznych. Jaka jest wasza opinia o tych samolotach?
Olas1862
Olas1862 zadał pytanie w grze World of Tanks
T28 prototype Mam t28 z linii do t95 jestem zadowolony z jego RoF'a i czasu celowania. Zazwyczaj niszczyciele bez wieży mają lepsze statystyki działa niż te z wieżą. Jak długo ładuje t28 prot? I czy warto w niego wsadzać moduły aby został w garażu?