CS:Global Offensive !!! Mam zamiar zakupić CS:GO , czy nie będzie problemow z uruchomieniem lub zainstalowaniem go na Win 8.1 , i jak bedzie sie sprawowala gra ( czy nie bedzie słabych fps ) przy parametrach : procesor : Intel(R) 2,16Ghz Dostępna pamięć 4,00GB 64-bitowy system operacyjny,procesor x64 Pytam ponieważ miałem problem z odtwarzaniem niektorych gier i niechce aby z cs też tak było
OTSOMO
OTSOMO zadał pytanie w grze DarkOrbit
URI , CO ZROBIĆ ? :/ ? mam pytanie odnośnie URIDIUM , grając może ok,7dni mam 70k , co z nimi zrobić ? nie wiem ponieważ nigdy nie interesowałem się tą grą. jak narazie zbieram na design Sentinel , czy jest to wogole opłacalne za uri ? i ile by mi to zajelo
OTSOMO
OTSOMO zadał pytanie w grze DarkOrbit
Animacja Czy wie ktoś jak zdobyć/zrobić animacje osłony . Chodzi mi o to , kiedy zaznaczę pewnych graczy maja animacje barriery/osłony . prosze o wyjaśnienie :)
OTSOMO
OTSOMO zadał pytanie w grze DarkOrbit
Oslony ! Ktora oslona lepsza za kredyty ? jedna ma wiecej mocy oslony lecz druga pochalnia wiecej szkod czy te 70% skaluje sie ? czy lepiej kupic jedna 70% i reszte 60%? prosze o odpowiedz :) Osłona SG3N-A03 - Dodaje 5000 mocy osłony i pochłania 60% szkód. Osłona SG3N-B01 - Dodaje 4000 mocy osłony i pochłania 70% szkód.
AHRI :) Co Myślicie o tej postaci? jak dla mnie jest to jeden z najlepszych midderów , lecz chce poznać wasze sugestie,bulidy, sprawdzone postacie które kontruje i te które ją kontrują :)