Wszystkie talie na początek Dla wszystkich chętnych by rozpocząć przygodę z Duel of Champions. Rozpoczynając grę otrzymasz do wyboru jedną z podstawowych talii. Pozostałe możesz zdobyć wygrywając gre przeciwko konkretnej frakcji .Używając tego reflinka ( https://signup.duelofchampions.com/portal/index/DOC_world_02_0010_06_200_12_0614_00?refId=2GFZA8 ) już na starcie otrzymujesz wszystkie podstawowe decki do wyboru. Wciąż jednak dostaniesz te same talie za pierwszą wygraną przeciwko danej frakcja.Jest to szybki sposób na zdobycie większej ilości kart juz na samym początku gry. Wszystkim chętnym życzę powodzenia , Pozdrawiam
Numer4
Numer4 zadał pytanie w grze War Thunder
KV-2, Su152 + Pociski He Gram od jakiegoś czasu tymi dwoma czołgami używając pocisków He i nigdy nie było problemów, zazwyczaj załatwiałem cel za 1 razem jeśli był przodem do mnie a pierwsze trafienie w bok kończylo żywot czołgu za każdym razem. Miałem jakieś 3 dni przerwy, wracam i podczas bitwy mam kilka razy sytuacje, gdzie mój pocisk po uderzeniu np. w bok wieżyczki KV-1 nie robi praktycznie nic, po chwili su-122 ktore pada nawet od strzału z wiatrówki przetrwało 3 moje trafienia.Zauważyłem że była aktualizacja która poprawiała(wprowadzała??) rykoszety ale czy przy okazji zmieniło sie coś jeszcze? Nadmieniam, że takie rzeczy nigdy mi sie nie trafiały a jak pisałem gram tymi czołgami już jakiś czas.
Numer4
Numer4 zadał pytanie w grze War Thunder
Amerykańskie czołgi w WT Nie jestem specjalistą, bo dopiero niedawno zacząłem grać czołgami, ale mam wrażenie, że amerykańskie czołgi są trochę przegięte. Z przodu w żaden sposób nie moge im zaszkodzić (pomijając lufe) niezależnie od działa, amunicji czy czołgu. Macie jakieś sposoby jak z nimi walczyć skutecznie kiedy nie można ich oflankować ?