Nie mogę obstawiać na csgo lounge Nie mogę obstawiać meczy na csgo lounge. Za każdym razem jak próbuje się zalogować wyskakuje mi okno steam i muszę wpisać kod który mi wyślą na maila, wpisałem zalogowałem się i jak obstawiłem mecz wtedy dochodzi do wymiany i pisze mi : Wystąpił błąd podczas akceptowania tej oferty. Spróbuj ponownie później. Zalogowano się na nowym urządzeniu. Aby chronić przedmioty z twojego ekwipunku, nie będziesz w stanie dokonywać wymiany z tego urządzenia przez 7 dni. Miałem z 2 tygodnie temu zmieniany dysk ale już to 7 dni minęło.
Ruszy? Czy bf3 ruszy na karcie graficznej nivida nvs 300 wiem że to karta biznesowa ale słyszałem że dobra i jak znacie jakieś fajne gry pod taką kartę graficzną to piszcie ( reszta sprzętu jest ok ). PS.: Proszę nie piszcie że forum jest bfp4f bo wiem ale po prostu chciałem się zapytać :). Z góry dzięki .
Nie moge uruchomić gry POMOCY Nie mogę uruchomić gry wyskakuje mi ,,Wystąpił problem z aplikacją BFP4F.exe i zostanie ona zamknięta''. Reinstalowałem Bf i to samo . PS.: Zaczęło się to kiedy zmieniałem kartę graficzną z gf 6600 na gf 4200 bo 6600 mi się popsuła ale kiedyś na gf 4200 bf mi chodził na najniższych detalach.