Nocta
Nocta napisała na forum gry Howrse
jak zdobyc darmowe kupony ? - Oferty fyber - polecam wykonywanie misji do gier. Doszłam do 5 poziomu i dostałam 9 kuponów. Proste, zajęło mi zaledwie pół dnia, ale gra była ciekawa. - Alegro - są gracze, którzy są chętni sprzedać swoje kupony w zamian za prawdziwe pieniądze. Nigdy nie korzystałam, więc nie wiem czy łatwo zostać oszukanym. - Kupowanie od howrse - chyba najprostrzy sposób, ale mało kto ma na to pieniądze. - Sprzedawanie koni - znów prosty sposób, o ile masz dobre konie - Sprzedawanie przedmiotów z CR - czasami uda się sprzedać KF czy ZH za kupony, o ile ktoś ci zaufa z wymianą konia na kupon - CR jako prezent. - Eventy - loterie i inne czasami przynoszą nawet kupony - Uśmiercanie koni - każdego miesiąca możesz uśmiercić 10 koni w wieku 30 lat. Za każdego dostaniesz 1 kupon, co Ci daje sumę 10 kuponów na miesiąc. - Uśmiercanie cudzych koni - przez limit sporo graczy szuka innych do uśmiercenia swych koni na ich koncie. Musisz mieć do tego jednak 1 kupon na koncie. Wystawia gracz konia 30 latka za kupon, kupujesz, uśmiercasz. I tak do 8. Ostatnie dwa wystawi za 500eq o ile nie zostałeś/łaś oszukany/a. - dogry - zbierasz punkty, wymieniasz na kupony - Loterie - niektórzy gracze (n.p. ja X D) czasami organizują loterie gdzie można wygrać kupony. Oczywiście trzeba uważać na oszustów - Boskie - Krezus Junior i inne mogą dać Ci kupon, a nawet jeśli nie, to można sprzedać je za dużą sumkę. - Diamenty - nawet jeśli to nie kupon, to i tak działa jak kupony. 10 diamentów = wartość 1 kuponu. - Sitterowanie - niektórzy gracze są gotowi zapłacić nawet w kuponach w zamian za opiekę nad swymi końmi - Odziedziczenie - tzw odziedziczanie po kimś kuponów = niektórzy potrafią oddać za darmo pod koniec gry, bo nie mają nic innego do roboty z nimi, lecz jest to baaardzo rzadkie. - Za equus raz na mieściąc na stronie kuponów.
Nocta
Nocta napisała na forum gry Howrse
W jaki sposób kupić kupon - Oferty fyber - polecam wykonywanie misji do gier. Doszłam do 5 poziomu i dostałam 9 kuponów. Proste, zajęło mi zaledwie pół dnia, ale gra była ciekawa. - Alegro - są gracze, którzy są chętni sprzedać swoje kupony w zamian za prawdziwe pieniądze. Nigdy nie korzystałam, więc nie wiem czy łatwo zostać oszukanym. - Kupowanie od howrse - chyba najprostrzy sposób, ale mało kto ma na to pieniądze. - Sprzedawanie koni - znów prosty sposób, o ile masz dobre konie - Sprzedawanie przedmiotów z CR - czasami uda się sprzedać KF czy ZH za kupony, o ile ktoś ci zaufa z wymianą konia na kupon - CR jako prezent. - Eventy - loterie i inne czasami przynoszą nawet kupony - Uśmiercanie koni - każdego miesiąca możesz uśmiercić 10 koni w wieku 30 lat. Za każdego dostaniesz 1 kupon, co Ci daje sumę 10 kuponów na miesiąc. - Uśmiercanie cudzych koni - przez limit sporo graczy szuka innych do uśmiercenia swych koni na ich koncie. Musisz mieć do tego jednak 1 kupon na koncie. Wystawia gracz konia 30 latka za kupon, kupujesz, uśmiercasz. I tak do 8. Ostatnie dwa wystawi za 500eq o ile nie zostałeś/łaś oszukany/a. - dogry - zbierasz punkty, wymieniasz na kupony - Loterie - niektórzy gracze (n.p. ja X D) czasami organizują loterie gdzie można wygrać kupony. Oczywiście trzeba uważać na oszustów - Boskie - Krezus Junior i inne mogą dać Ci kupon, a nawet jeśli nie, to można sprzedać je za dużą sumkę. - Diamenty - nawet jeśli to nie kupon, to i tak działa jak kupony. 10 diamentów = wartość 1 kuponu. - Sitterowanie - niektórzy gracze są gotowi zapłacić nawet w kuponach w zamian za opiekę nad swymi końmi - Odziedziczenie - tzw odziedziczanie po kimś kuponów = niektórzy potrafią oddać za darmo pod koniec gry, bo nie mają nic innego do roboty z nimi, lecz jest to baaardzo żadkie. - Za equus raz na mieściąc na stronie kuponów.
Nocta
Nocta zadał pytanie w grze Howrse
Konkurs - główna nagroda: SL Hermesa Witam, Na mojej stronie od niedawna trwa loteria, w której można wygrać między innymi Zestaw Harmonii oraz Hery, Jednoroga, Piętę Achillesa oraz Skrzydlatą Laskę Hermesa. Chętnych zapraszam na moją prezentację. Ten sam nick na howrse co tutaj. ~ Nocta
Nocta
Nocta zadał pytanie w grze Howrse
Blogi - watahy i inne Zauważyłam na Howrse, że istnieje sporo watah, które promują za pomocą prezentacji, ale moim zdaniem jest to trochę nudne tak biegać wilkiem. Choć w sumie każdy jest inny, ale może jest ktoś, kto woli wampiry, elfy, demony czy syreny? Jeśli tak, to jest ktoś chętny dołączenia?
Nocta
Nocta zadał pytanie w grze Howrse
Pomogę z jednorogami Witam, Prowadzę Projekt Jednorożców. Aktualnie nie mam żadnej klaczy w nim zapisanej, bowiem miałam przerwę w grze. Teraz jak już do niej wracam, znów mogę się zająć waszymi klaczami. Jeśli chcecie się upewnić, czy można mi zaufać, starczy napisać do graczki skierka.kasia