Nivat
Nivat napisał na forum gry League of Legends
Mam 2 pytania. W walce 1 na 1 wszystko zależy od skilla. q używasz od razu po auto ataku (jeden darmowy atak) nie zapominając o w . Dobre ustawieni wśród minionów też pomaga, one strasznie mocno biją. noi zawsze trzeba pamiętać o innych np. jungleże swoim jak i wroga .
Nivat
Nivat napisał na forum gry League of Legends
jax czy teemo Nie graj Teemoem,. proszę. Weź Jaxa. Też się z nim nie da grać ale jest to trochę bardziej uczciwa walka. No i te grzyby.Oficjalnie mówimy NIE dla Teemów. A tak na serio to wybór zależy od twoich upodobań. Teemem szybciej nauczysz się grać a ma, jak dla mnie, porównywalną moc.
Nivat
Nivat napisał na forum gry League of Legends
Annie or Brand - co lepsze na mid? Annie. O wiele piękniejsze kombo z możliwością stuna. Potężne obrażenia i łatwa farma (q, o ile tego nie zmienili, zwraca koszt many gdy zabijesz). Jest Tania i w zasadzie doskonała na supporta. Oczywistymi minusami jest zasięg, papierowość i stun dopiero po użyciu 4 skilli.
Nivat
Nivat napisał na forum gry League of Legends
Jaki był Wasz pierwszy kupiony bohater? U mnie pierwszy był Xin. Kupiłem go bo na jednym z pierwszych meczy (niestandardowy) ktoś grający właśnie Xin'em załatwił mnie prawie 50 razy ;P (W zasadzie grałem tylko na niego). Jeśli kogoś to interesuje to grałem wtedy Dianą, bo była akurat darmowa i niedawno wyszła. Ach te początki.
Nivat
Nivat napisał na forum gry Grepolis
Jak najlepiej się rozbudowywać ? Praktyka i myślenie a będziesz wiedział. A tak bardziej teoretycznie to polecam magazyn, surowce, gospodarstwo i deff. A jeśli chcesz poszaleć to już w pierwszym tygodniu można dojść do kolona tak by od razu po skończeniu się ochrony początkowej kogoś podbić (Ale ta taktyka mocno zależy od prędkości świata i twojego zaangażowania). Polecam praktykę i samouczek.
Nivat
Nivat napisał na forum gry Grepolis
Specjalne budowle w mieście Moim zdaniem Wieża jest najlepsza. Wieża - daje bonus do obrony. Obowiązkowa przy defensywnym mieście, lecz jest to obusieczna broń bo przy starym systemie podboju, wspiera ona jednostki okupujące miasto. Łaźnia - Kilka dodatkowych chłopków = większa armia. Przydatna przy miastach skupiających się na produkcji wojsk (miasta ofensywne i tworzące jednostki defensywne w celu wysyłania ich do obrony przyjaznych metropolii.) Teatr - Można dzięki niemu łatwo zdobywać kulturę. Obowiązkowe w wczesnej fazie gry, dla miast raczej pokojowych. Biblioteka - Dodaje kilka punktów badań. Da się bez niej obejść szczególnie jak dobrze rozplanujesz drzewko technologi. Pomocna, ale nie zawsze. Latarnia - Przyspiesza statki. Moim zdanie jest to rozwiązanie tylko dla miast wojskowych, mocno oddalonych od linii frontu. Wybór jej zależy od zgrania z sojuszem i odległości od miejsc gdzie dzieje się akcja. Raczej mało przydatne. Boski posąg - przyspiesza zdobywanie łask. Rozwiązanie dla pokojowych miast. Też średnio przydatne. Wyrocznia - Nie ogarniam co robi. Nie korzystałem z tego budynku, ani też nigdy go nie widziałem. ("Z pomocą wyroczni możesz wykryć wrogich szpiegów. Dzięki niej wiesz, kto Cię szpiegował i możesz się lepiej przygotować do zbliżających się ataków." - dop. z wiki grepolis) Placówka handlowa - Zwiększa moc handlową. Tylko i wyłącznie dla miast doprowadzających surowce do innych. Całość zależy od twoich upodobań, sytuacji na mapie świata, zgrania z sojuszem i kilku innych czynników wpływających na taktykę i strategię. Końcowy wybór powinien należeć do ciebie, w końcu teoria nigdy nie będzie pasować do sytuacji a "najlepsze rozwiązanie" to tylko fikcja na papierze. PS: Przydatna jest wiki grepolis. poczytaj.