Niezwek
Niezwek napisał na forum gry Margonem
ile razy można zresetować umki i za ile??? Umki można zresetować sowolną ilość razy, i z tego co pamiętam to do 60 reset kosztuje 100k a już potem 500k. Nie wiem jak dalej, bo mój najwyższy to 84 i mogę resetować za 500k. Ale jak chcesz dokładną i precyzyjną odpowiedź to po tematach Margonem poszukaj. Pozdrawiam
Niezwek
Niezwek napisał na forum gry Margonem
Klasa do expienia / e2 Klasa w sensie profesja? Więc tak, dużo osób wybiera wojownika jako profesje pod ekspa, lub też maga który ma ściankę. Moja opinia jest taka: Tropem, czyli postacią dystansową na ekspie szybko pójdą strzały, a takie latanie chyba nie jest wygodne. Ja gram samymi palami i nie narzekam, jak się ogarnia gre to easy. Pal ma dużo leka i pancerza, a dmg też da się umocnić jak używasz błyska i masz dużo tur oraz zamro. Więc tropem tak średnio, ale palem, magiem, wojem eksp jak najbardziej :)
Niezwek
Niezwek napisał na forum gry Margonem
Brutal To tak, wady: -na Brutalu jest eksp x2 mneijszy -lot x10 mniejszy -za zabicie gracza na red dostaje się ekspa, złoto a czasem, chociaż rzadko przedmiot. Plusy: -mało ludzi Mogę też dodać że gram na Brutalu 3 lata, miałem do czynienia z pięcioma legendami z czego tylko jedną mam w eq. Brutal to niełatwy świat, ale polecam tam grać :)