Ile jest nacji w world of tanks - Chiny, w tym przejęte pojazdy japońskie - Czechosłowacja - Francja - Japonia, w typ present od niemców - Tygrys - Niemcy, w tym III Rzesza, RFN, NRD, a także Węgry i kilka pojazdów z Czechosłowacji - Stany Zjednoczone, w tym pojazd kanadyjski - Szwecja - Wielka Brytania, w tym pojazdy australijskie - Związek Radziecki + pojazdy LL brytyjskie i amerykańskie
IS-7 jakie perki? 1. Nie słuchaj bzdur od lukasz_rei. 2. Zamiast perków zacznij od skilli. 3. Najpierw Bulb na commanderze, reszta naprawa. Następnie zainwestuj w skille do VR i celności. Na ładowniczym przydatne są perki do magazynu i zastrzyk adrenaliny. Zrób 30% 3-go skilla, po czym zresetuj, daj BiA i rób to, co na drugim robiłeś.
Jaki niszczyciel ? lukasz_rei to heretyk gry! Nie słuchajcie go! Jeśli załoga - Fred Jeśli fun - Jadzia Jeśli lepsza z VIII - Jadzia Jeśli mobilność - Jadzia Jeśli DPM - Jadzia Jeśli RoF - Jadzia Jeśli DMG - obojętnie Jeśli pancerz - słabszy weźmie Freda, lepszy Jadzię i lepiej ją w tej kwestii wykorzysta Jeśli camo - Jadzia
czołg remium 8 tieru lukasz_rei to heretyk gry! Nie słuchajcie go! Jeśli chodzi o zarobki to lepszy SP, ale ma słabą armatę, mobilność, a jego największą zaletą jest pancerz. Ogarnięty gracz jednak będzie wiedział jak przebić SP. Jeśli chodzi o fun to o wiele lepsza SUcz. Bardzo mobilny. Bardzo szybkostrzelny z dużym DMG, a co za tym idzie i dobry DPM. Pancerz średni, lepszy niż na SU-152, ale nie tak dobry, jak na SU-100M1.
co lepsze? lukasz_rei to heretyk gry! Nie słuchajcie go! Lepszy IS-6 ze względu na spaced armour i lepiej skątowane UFP. 112 ma lepszą, bardziej pancerną półsferyczną wieżę, ale za to większe weakpointy na niej, niż ma IS-6.