Neo26
Neo26 napisał na forum gry League of Legends
Kto lepszy na adc każdy adc ma swoje zalety i wady wszystko zależy od picków drużyny twojej i przeciwnej. oraz od tego czy grasz sam czy z kimś. jak grasz sam odradzam mało mobilne championy gdyż często twoja drużyna poleci po killa i zostawi cię na śmierć (zdarza mi się oglądać takie sytuacje nawet w diamencie :P)
Neo26
Neo26 zadał pytanie w grze League of Legends
smurf na soloq czyli dyplomacja siemka. zanim zaczniecie mnie hatować przeczytajcie wszystko. otóż dotychczas grałem sobie na eune. udało mi się zdobyć diament. jednak wszyscy twierdzą że eu jest słabe że diament tu się nie liczy itd itp. więc postanowiłem dobić 30 poziom na euw i pograć tam rankedy zobaczyć czy też bez problemu wbije diament. obecnie mam 26 poziom jednak runy i championy przygotowane tylko na ap (mid/top/jungle) i tutaj moje pytanie. co napisać na chacie aby pozwolili mi te pozycje wziąć (z czasem dorobię runy na ad ale jak wbije 30 chce od razu zacząć rankedy a nie bawić się dalej na normalach) napiszcie mi co wy byściechcieli usłyszeć na niższych dyvizjach (podejrzewam że na pierwsze 10 meczy dostane silvery i goldy). co by was przekonało do oddania mi tego mida/topa?
Neo26
Neo26 zadał pytanie w grze League of Legends
początkujący stream na twitchu witajcie. jestem graczem z diamentu, gram na serwerze EUNE i właśnie rozpoczynam moją przygodę ze streamem. chciałbym was serdecznie zaprosić do oglądnięcia mojego streama i podzielenia się ze mną wrażeniami. znajdziecie mnie na twitchu pod nickiem neo26s
Neo26
Neo26 zadał pytanie w grze Astro Lords
centrum dowodzenia siemka. potrzebuję porady. rozbudowałem centrum dowodzenia jakąś chwilę temu do 3 poziomu już nawet. jednak nie mam punktów. postanowiłem wysłać screen iż posiadam takowe centrum jednak screen został odrzucony (1 raz zdarza mi się coś takiego) pytanie więc co mogę jeszcze zrobić aby wreszcie otrzymać te punkty?
Neo26
Neo26 zadał pytanie w grze League of Legends
Exploit botrk witajcie. wczoraj został odkryty przez pewną grupę cheaterów exploit botrka pozwalający wraz z dodatkowym oprogramowaniem na bezustannne używanie botrka nawet gdy się go nie posiadało. moje pytanie brzmi czy został ten exploit naprawiony gdyż nie ma oficjalnej informacji. jeżeli ktoś z was trafił na jego użytkownika dzisiaj po 17-18 to niech napisze będzie to znakiem że nie naprawili (zależy mi na szybkiej odpowiedzi bo boję się grać rankedów :/ tak wiem po sezonie ale i tak szkoda pkt :P )
Neo26
Neo26 zadał pytanie w grze League of Legends
wiadomości może mi ktoś pomóc? zakładam pytania od czasu do czasu. dziś odpowiedziałem na parę pytań jednak ani moje odpowiedzi ani pytania nigdzie się nie pojawiają. wcześniej nie miałem takich problemów. dostałem jakiś rodzaj bana?
Neo26
Neo26 zadał pytanie w grze League of Legends
Lucian 1v1 planuję zagrać lucianem 1v1 na mapie howling abyss (wersja bez heali, z możliwością powrotu, z trinketami) z jakimi itemami radzicie zacząć? planuje vapiric+doranb+poty ale nie jestem pewien. rozważam też shena i potem szybkie trinity. jak uważacie?